Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

le_Fey

Battlefield: Bad Company 2 - przerzucenie pliku z katalogu temp

Polecane posty

W czasie instalacji patch-a wyskakuje mi nagle okno z informacją że nie może z katalogu temp (tam gdzie rozpakował się patch) przerzucić pliku bfbc2game.exe do katalogu gry, że niby gra jest uruchomiona albo jakiś proces gry jest uruchomiony

- ale nic takiego się nie dzieje ( gra nie jest uruchomiona) i nawet jak daję Retry to wyskakuje to samo

-- sprawdzałem już na dwóch niezależnie pobranych patchach i ciągle to samo , ma ktoś jakiś pomysł?

Info o problemie brzmi mniej więcej tak:

"failed to move the file C :/Program files(x86)/electronic arts battlefield badcompany 2/temp patch/patched/bfbc2game.exe

to C :/Program files(x86)/electronic arts battlefield badcompany 2/bfbc2game.exe"

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Pomocna Dłoń - opti 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśanie nie , coś mi na mózg padło bo zapomniałem użyć uptdate-ra BC2 , w międzyczasie wykasowałem stare pliki w temp BC2 (no w końcu to tylko pliki tymczasowe) i wtedy instalacja patcha okazała sie totalnie niemożliwa ,omg :dry: teraz zostaje mi reinstal gry i spróbuję spatchować ją z poziomu gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużych plików z reguły nie pobieram przez przeglądarke (posiadam najnowszą Operę), ponieważ dosyć często trafiają się błędy przy pobieraniu, przez co całe pobieranie idzie na darmo.

Po zainstalowaniu gry napisz, czy to pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...