Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LiOx

Wycena zestawu

Polecane posty

Witam,

Przymierzam się do sprzedania swojego starego riga, w skład którego wchodzą:

CPU: AMD Barton XP 2500+

Płyta: Gigabyte Triton 700 (nie pamiętam dokładnego symbolu, ale jest bez wbudowanej grafy czy karty sieciowej, i bez sATA - niestety)

RAM: 4GB - chyba Kingston

PSU: Tagan 430W - świetny, z extra okablowaniem modularnym

GFX: Radeon x1950 Pro (AGP)

Karta sieciowa (10/100) używana lub nówka Gigabitowa

Buda: ponoć jakiś Chieftec (bez symbolu) - świetna, bezśrubkowa, solidna obudowa, dobrze wentylowana, czarna. Być może rarytas - nigdzie takiej drugiej nie widziałem.

Karta ze złączami FireWire (PCI)

Opcjonalnie:

Creative X-Fi Gamer (PCI) (ale jeszcze się waham czy warto zastępować wbudowany w obecna (nową znaczy) płytę główną zintegrowany układ - wielkiej różnicy nie dostrzegam a slot pozostaje wolny - ew. kiedyś może coś na PCE)

Dyski twarde - chyba 250 GB - ale mają już swoje lata...

Chłodzenie jest (procek, 3-4 wiatraki na obudowie - ale pewnie do gruntownego czyszczenia / wymiany na nowe)

Windows XP Professional - przypuszczam, że tylko wraz z całym zestawem mogę to pchnąć, ewentualnie jakie mogę mieć LEGALNE alternatywy odzyskania wyłożonej kasy? (Dodam, że jest to tak zwana wersja "legalizacyjna" - czyli na naklejce nie ma kodu, ten przyszedł mailem - i chwilowo po przeprowadzkach nie mogę znaleźć płytki...)

Zastanawiam się ile mógłbym za to orientacyjnie wyciągnąć i jakie są szanse pchnąć jako całość i ile bym na tym zyskał / stracił?

(Dokładne symbole / zdjecia czy sama sprzedaż najwcześniej za tydzień - jak skończę przeprowadzkę i będę miał pokój bezpieczny od dzieciaków by na spokojnie go demontować, czyścić i fotografować...

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...