Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

filipbawol

Chłodzenie na CPU do ~300zł.

Polecane posty

Witam!

Poszukuje chłodzenia na procesor do ~300zł. Miałem składać LC, ale mi się odwidziało. :laugh:

Chłodzenie ma być wydajne i ładne. Jak będzie trzeba to dołożę parę grosza.

Myślałem o Noctua NH-D14 za 289zł z proline.

Pasta, którą użyje to prawdopodobnie STG2.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też dostajesz bardzo dobrą pastę. a cooler poradzi sobie z prockiem nawet w pasywny sposób. Ale to twoja decyzja. Noctua to dobre chłodzenie i w tej cenie raczej nie znajdziesz dla niej konkurencji. Jeżeli zamierzasz kupić panięci z wysokim radiatorem może być problem, cooler może przeszkadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noctuy nie bierz. Te coolery są za drogie w stosunku do możliwości. Z takich hardkorowych to ten. Termalright i taki cooler od Prolimatech powinny być dobre. Do PT kupisz Noisblocker'a i jest git ;)

Noctua za droga do swoich możliwości? :wallbash: Teraz spójrz na cenę jest to 289zł, w tym masz dwa wentylatory warte ~160zł i pastę wartą ~40zł. Wychodzi ~90zł za chłodzenie. W tym wypadku można śmiało stwierdzić, że mega shadow jest nie opłacalny. No, ale jak już tam myślisz.

Tu też dostajesz bardzo dobrą pastę. a cooler poradzi sobie z prockiem nawet w pasywny sposób. Ale to twoja decyzja. Noctua to dobre chłodzenie i w tej cenie raczej nie znajdziesz dla niej konkurencji.

Ja wiem, ale 269zł + 50zł wentylator to już 319zł, więc odpada bo IMO się nie opłaca.

Jeżeli zamierzasz kupić panięci z wysokim radiatorem może być problem, cooler może przeszkadzać.

Zdaje sobie z tego sprawę.

Prosiłbym jeszcze jeżeli podajecie swoje propozycje to podajcie testy ów chłodzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w swojej cenie jest (prawdopodobnie) bez konkurencyjna . I za te pieniążki warto tą noctue wziąć . Może i coolery tej firmy są drogie ale w 100% warte są swojej ceny. Jakby nie patrzeć jest to najwyższa półka.

Proszę o to test Prolimatecha :wink:

Jest jeszcze jedno chłodzenie godne polecenia a mianowicie Thermalright HR-02 klik i , bardzo duży pasywny cooler a TU i TU masz test (który może dać do myślenia)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...