Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

Fajny ten track Dre z Tipem.

Dobrze, że Rubber Band Man nie próżnuje, nagrywa, wydaje.

Muzyka, aktorstwo, nagrody, dolary i sława to jest droga dla niego, a nie odsiadywanie idiotycznych wyroków.

Swoją drogą pod tym linkiem można sprawdzić co nadchodzi.

Necro, Kid Cudi, Juvie, Nicky Minaj już niedługo.

A Sha Stimuli nie był czasem na jakiejś polskiej płycie ostatnio? Coś mi się obiło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przed chwilą natknąłem się na

Trae Tha Truth z Tech N9ne`em na feacie. Przyznam szczerze, że włączyłem tylko ze względu na Tecciego, bo tylko jego znam z tych wykonawców. Trae kojarzy mi się tylko z jakiego kawałka z Chamillionaire`em. Przyznam, że naprawdę o tym gościu nic więcej nie wiem. No i muszę stwierdzić, że Tech ratuje ten kawałek. Na zawodnika z Kansas City zawsze można liczyć. Polecam sprawdzić właśnie dla zwrotki Tech N9ne`a.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up - Spoko track, ale gdyby to Tech N9ne nawinął wszystkie zwrotki, sądzę że byłby o wiele lepszy. Zwłaszcza przy takim bicie. Bardzo podobają mi się gitarowe brzmienia w rapie, a zwłaszcza gdy rapuje na nich Tecca, bo co jak co, ale to i to udowadnia, że można i fajnie nawinąć przy rockowym podkładzie. Jak macie jakieś fajne rap-rockowe numery, to poprosiłbym o wskazanie paru. Collision Course sprawdziłem, Give the Drummer Some też. To z tych co znałem, a chętnie bym takiej mieszanki posłuchał więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie jakieś fajne rap-rockowe numery, to poprosiłbym o wskazanie paru.

Trae to legenda, co prawda lokalna, południowa, ale jednak, warto się zapoznać, trochę zasmarkany ma głos, ale nagrywa dobre płyty, a z Z-Ro to jeden z lepszych duetów dirty southowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@ up - Oj tak, zapomniałem o Run-D.M.C. Świetny kawałek, eleganckie brzmienie.

A wie ktoś skąd pochodzi ten track Trae? Bo ciężko mi się wkręcił. Na początku tylko zwrotka Tecci mi się podobała, ale pare odtworzeń więcej i jaram się już całością. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ten z pierwszej to Trae właśnie, ten z drugiej to Mystikal.

I co do klipu to sądzę, że właśnie on skłonił mnie ku tej nucie, świetny jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Czyli wyszło jak niewiele wiedziałem na temat obu panów. Ale sobie tak pokojarzyłem, skoro nuta Trae i na tych początkowych napisach wymieniony pierwszy, to on musi pierwszy rapować. Sorry, za wprowadzenie w błąd. Za krótko w tym siedzę jeszcze.

Chociaż w sumie, oglądając klip można zobaczyć, że ten pierwszy nie jest podobny do Trae z dowolnego foto. Coś ostatnio roztargniony jestem, nie zauważyłem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nawet jak nie wiecie jak wygląda Trae to łatwo go poznać po głosie, unikatowy ;)

Sprawdźcie sobie "Street King", jego legal z tego roku.

Na zachętę:

(na bicie Drumma Boy!)

(Streetrunner na bicie)

(singiel)

A oczywiście niezawodna wikipedia robi Tech N9ne'a z Messy'ego Marva na

, a oni nie są podobni w żadnym aspekcie.

Były też gadki o powrocie ABN, ale niestety nie wydaje się to póki co realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

No wiesz, ale jak nie wiedziałem który to, to i po głosie nie poznam, zwłaszcza że chyba pierwszy raz go słuchałem. :P I jak sobie ubzdurałem, że Trae to Mystikal, to i głos Mystikala był charakterystyczny, taki wydarty. A skoro charakterystyczny, to pasował do opisu. :P

Pierwszy raz obu gości na oczy widziałem, a Mystikala może drugi raz słyszałem. :P Następnym razem sprawdzę wszystko dokładnie zanim napiszę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę nie na temat ale mnie to męczy. Kto był pierwszym białym raperem? Bo ogarnąłem że pierwszy album eminem wydał w Infinite (1996) a Liroy 1995 Alboom. Oczywiście tych 2 raperów wcześniej też mieli do czynienia z rapem ale ciężko mi określić który jest pierwszym białym raperem. Czy może jeszcze kto inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się troszkę dzisiaj. Nic wielkiego, w sumie sam napis dodałem, i poustawiałem wszystko w miare, ale jako tapetka nawet fajnie sie prezentuje.

tapetkac.jpg

Co byście proponowali zmienić ? ;D

PS

3VIL dałem tylko dlatego, że pasek start mam pół przezroczysty i nawet fajnie wygląda ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...