Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamo123

World of Tanks-porady

Polecane posty

Ekspertem nei jestem ale coś tam mogę pomóc...

Przede wszystkim jest 5 rodzajów czołgów

- lekkie - służą do zwiadu/wspomagania, absolutnie nie atakuj na chama przeciwnika

-średnie - na pocżatku raczej nimi nie pograsz więc niepotrzenie opisywać:)

-ciężkie -j.w.

-Tank destroyery - otwarta walka

-Artyllery - kampienie

Klikaj PPM na wroga to włączysz autocelowanie.

Chodź grupowo bo sam wiele nei zdziałasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tank destroyery do otwartej walki raczej się nie nadają. Wystarczy zajechać takiego od tyłu i nie musimy się martwić o to, że w ogóle będzie do nas strzelał.

Według mnie to one nadają się bardziej do bezpośredniego ataku z ukrycia. Taki kilkutonowy, blaszany skrytobójca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że w lekkich czołgach się to troche nie opłaca ale już w od pz2-pz3 tak! lepsze działo i mocniejszy silnik pozwolą na szybsze odblokowanie i kupienie nowego czołgu ^^ w czołgasz szybkich tj.bt2-bt5 i kolejne to warzniejsza jest szybkość i manewrowość czyli silnik i gasiennice :)

aby odkryć jak najwiekszą ilosć wrogów:P Takim oto sposobem doszłem do is3 i przymiarki powoli do is4 :);-) mój nick w grze taki sam jak na forum-GustlikPL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GustlikPL w World of tanks z tego co wiem nie ma czołgu BT-5 tylko BT-7

A co do pytanie lepiej sobie ulepszać czołg i później gdy osiągnie ten status gdzie masz już wszystko wynalezione to za pomocą starych czołgów można sobie nabijać PD do nowszych i bardziej wymagających czołgów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...