Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kondzio5551

Nowy komputer

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów. W ciągu tego tygodnia zamierzam kupić komputer. Złożyłem taki oto zestaw:

Procesor:AMD Athlon II X3 440 AM3 BOX 247zł

Karta Graficzna:Gainward GeForce GTX460 768MB DDR5/192bit DVI/HDMI/D-SUB PCI-Expres 563 zł

Pamięć Ram:Goodram DDR3 2GB PC1333 CL9 116 zł

Zasilacz:Chieftec CTG-500-80P 500W 181 zł

Nagrywarka:Samsung nagrywarka DVD SH-S223C czarny OEM 69 zł

Płyta Główna:Asrock 770 Extreme3 AMD 770 Socket AM3 (PCIE/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR3) 258 zł

Obudowa:CoolerMaster Elite 430 RC-430-KWN1 173 zł

Dysk:Samsung 1TB SATA2 (HD103SJ) 214 zł

Razem:1821zł(techplanet)

System który będzie na nim zainstalowany to Windows Xp Home edition 32 bit

Prosiłbym o ocene zestawu co dodać/usunąć/zamienić. Mam też do was pare pytań

Komputer składałem w techplanet i chciałbym sie dowiedzieć jak tam jest z składaniem komputera. Wiem że składają go za 1 zł. Kiedy go złożą będę mógł w nim dokonywać swoich modyfikacji np:wymiany procesora?Czy będzie on zabezpieczony plombami gwarancyjnymi?

Monitor na którym gram to 19 calowy lg czy ta karta będzie do niego wystarczająca czy jednak dołożyć pieniędzy do wersji 1 gb?

Jak jest z testem sprzętu?Nie chce aby komputer przyjechał w stanie nie do użytku i trzeba go będzie odsyłać z powrotem

Jak jest z gwarancjami w tym sklepie?

Jeśli doszliście do tego etapu dziękuje wam że poświęciliście chwile czasu na rozwiązanie moich problemów i z góry dziękuje za pomoc. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bardzo fajny. Chociaż zasilacz niepotrzebnie taki mocny. Tutaj starczy Fortron GHN 460W.

Komputer składałem w techplanet i chciałbym sie dowiedzieć jak tam jest z składaniem komputera. Wiem że składają go za 1 zł. Kiedy go złożą będę mógł w nim dokonywać swoich modyfikacji np:wymiany procesora?Czy będzie on zabezpieczony plombami gwarancyjnymi?

Z tego co wiem techplanet nie plombuje komputerów. Być może się mylę.

Monitor na którym gram to 19 calowy lg czy ta karta będzie do niego wystarczająca czy jednak dołożyć pieniędzy do wersji 1 gb?

Spokojnie wystarczy ta karta. Nawet zbytnio się nie spoci ;)

Jak jest z testem sprzętu?Nie chce aby komputer przyjechał w stanie nie do użytku i trzeba go będzie odsyłać z powrotem

Jeśli kurier nie zrobi z paczki jesieni średniowiecza, to komputer powinien działać. Nie spotkałem się z popsutym kompem z winy sklepu.

Jak jest z gwarancjami w tym sklepie?

W przypadku problemów kontaktujesz się ze sklepem i dostajesz numerek RMA, który umieszczasz na paczce i odsyłasz do sklepu. Bodajże na swój koszt, ale z powrotem sklep pokrywa koszt przesyłki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...