Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eban

Trochę gier, stare czasopisma, jakieś graty.

Polecane posty

Zbliża się dla mnie czas wypłaty, a co za tym idzie modernizacji sprzętu. W związku z tym postanowiłem pozbyć się z domu staroci by mieć fundusze na zakup nowych gier ;).

Zacznijmy od zasad dotyczących całości.

1. Każda gra jaką wystawiam jest opisana w następujący sposób. Tytuł - wydanie - stan i ewentualne defekty - skład całego zestawu - uwagi. Np.

Diablo - Extra Klasyka - Stan dobry, wygnieciona instrukcja - gra + instrukcja + karta rejestracji elektronicznej. - raz instalowana

2. Każda gra, która miała załączony cd-key jest sprzedawana razem z nim. W większości przypadków był on przeze mnie kiedyś używany, ale w żadnym wypadku nie zostawiam sobie jego kopii i kupujący jest jedyną osobą będącą w jego posiadaniu.

3. Każda sprzedawana przeze mnie gra jest oryginalną wersją na PC.

4. Proszę o podawanie proponowanych przez Was cen w wątku poniżej lub przez wiadomość prywatną. Prosiłbym także o dodanie do całości kosztów przesyłki.

5. Koszty wysyłki i metodę wybieramy sobie stąd: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm w przypadku zakupu pojedynczych gier doliczamy złotówkę na kopertę bąbelkową.

6. Istnieje możliwość sprzedaży za pośrednictwem Allegro jeśli ktoś mi nie ufa ze względu na mój krótki staż na forum. Posiadam 91 punktów za komentarze, 152 pozytywnych komentarzy i zero jakichkolwiek innych.

7. Towar wysyłam w przeciągu dwóch dni roboczych.

8. Na życzenie mogę wykonać zdjęcia produkt czy ewentualnych defektów jeśli ktoś chce się im przyjrzeć dokładniej.

9. RACZEJ nie jestem zainteresowany zamianą na inne tytuły, ale jeśli ktoś chce spróbować to może mi dać znać na PM. Może akurat trafi ;).

10. Towar będę dodawał sukcesywnie gdyż jestem na etapie wygrzebywania go z pokoju.

11. Do każdej gry dołączone jest pudełko dvd lub inne, oryginalne opakowanie. Nie wysyłam krążków w kopertach, lub nagich. Jednakże kartonowych pudełek do gier niestety nie posiadam, poza bardzo nielicznymi wyjątkami, o których wspomnę.

Gry:

Battlefield 2142 Deluxe Edition - stan dobry+ - gra plus instrukcja - gra zawiera dodatek Northern Strike

Enemy Territory: Quake Wars -edycja premierowa - stan bdb - gra + instrukcja + ściągawka + rejestracja elektroniczna.

Prince of Persia: Dwa Trony - SuperSeller - stan idealny (raz instalowany) -gra + instrukcja + rejestracja + płyta dodatkowa (instrukcja, patch, poradnik)

Hellgate London - edycja premierowa - stan bdb+ - gra + instrukcja - UWAGA: Oficjalne serwery do gry online zostały wyłączone. Zostały tylko serwery prywatne.

World in Conflict - edycja premierowa - stan db+, płyta z grą delikatnie nadpęknięta od wewnątrz, jednak nie przeszkadza to w żaden sposób - gra + instrukcja + klucz do wersji trial + płyta dodatkowa z 10 dniową wersją testową - płyta z wersją trial PRAWDOPODOBNIE może robić za zastępczą dla głównej.

Unreal Tournament 3 - edycja premierowa - stan db+ - gra + instrukcja + rejestracja + bonus dvd - pudełko dvd jest z wierzchu brudne

Silent Storm 2 + Silent Storm Sentinels - Extra Klasyka - stan db z minusem - cd z grą + instrukcja

Gears of War- prawdopodobnie premierówka - stan db++, płyta w stanie bdb - dvd z grą + poradnik (kilka stron luzem) + instrukcja + rejestracja elektroniczna + kartonik w jakim sprzedawana jest gra

Starsze gry:

Freespace 2 - extra klasyka - stan db+ - 3 płyty cd z grą - Świetny space sim, dziś już niemal nie do dostania.

Tribes 2 - BestSeller Series - stan bdb - cd z grą + bonus cd - UWAGA: Nie jestem pewien czy wciąż działają oficjalne serwery. Jednakże w internecie wciąż istnieje aktywna społeczność graczy.

Nox - EA Classics - stan bdb - dwie płyty cd z grą

Myth: the Fallen Lords - Kolekcja Klasyki Komputerowej 2001 -stan bdb z minusem - płyta cd z grą

Shogun: Total War - EA Classics - stan bdb z minusem - dwie płyty cd z grą oraz płyta cd z dokumentacją + kartka z cdkeyem - na pudełku DVD zapisany markerem CD-Key

Croc: Legend of the Gobos - edycja premierowa - stan db - płyta cd z grą

Earth 2140 - edycja premierowa - stan db+ - płyta cd z grą + instrukcja

Gene Wars - żebym to ja pamiętał jaka to edycja - stan bdb - sam krążek w oryginalnym boxie cd

Knights & Merchants - nie mam pojęcia jaka edycja - stan db++ - sama płytka cd, oryginalny box z okładką wcięło

Czasopisma:

Poniżej tytuły czasopism i numery jakie posiadam na sprzedaż. Nie posiadam do nich Cover CD. W nawiasach piszę stan w jakim znajdują się poszczególne numery. Prosiłbym abyście to WY wysyłali propozycje cen BEZ wysyłki - czasopisma potrafią trochę ważyć, więc po zważeniu zamówienia będziemy ustalać tą cenę indywidualnie.

Action Plus:

01/2000 (dobry - )

3/2002 (dobry -, kilka zagiętych rogów, ślad po taśmie od cover cd na okładce)

Reset:

7/97 (dobry), 8/97 (dobry+), 11/97 (dobry), 12/97 (dobry+)

1/98 (dobry-), 3/98 (dobry - ), 10/98 (dobry-),12/98 (dobry+)

2/99 (dobry +), 4/99 (dobry - ślad po płycie na okładce), 5/99 (dobry), 10/99 (dobry)

5/00 (dobry- : brak kawałka tylnej okładki),7/00 (dobry)

Secret Service:

#2 - 2/1993 (brak okładki, wygięte rogi)

#20 - 1/95 (stan dobry-, grzbiet okładki nieco postrzępiony, kilka zagiętych rogów)

#32 - 2/96 (średni, okładka poszarpana z zagiętym rogiem, środkowa strona luzem), #38 - 9/96 (okładka luzem, nieco poszarpana w lewym górnym rogu.

#45 - 4/97 (dobry); #49 - 9/97 (dobry); #50 - 10/97 (dobry); #51 - 11/97 (bardzo dobry); #52 - 12/97 (dobry+)

#53 - 1/98 (dobry), #54 - 2/98 (bardzo dobry),#62 - 11/98 (bardzo dobry)

#64 - 01/99 (bardzo dobry)

#81 7-8/00 (dobry+)

#87 02/01 (dobry+)

Computer Studio:

3/92 (stan dobry: brak lewego dolnego fragmentu okładki - jakieś 1,5cm na 3 cm, kilka zagiętych rogów), 4/92 (dobry : oznaczenia ołówkiem wewnątrz)

1/93 (średni, dół większości stron czymś zalany przez co powstały ciemniejsze plamy, na jednym ze schematów oznaczenia mazakiem, w jednej solucji podkreślenia ołówkiem). 2/93 (dobry -, lewy g órny róg okładki lekko naderwany, kilka oznaczeń ołówkiem), 3/93 (dobry+)

nieozaczony numer specjalny z grami- B.A.T., Gunboat, Times of Lore, Wolfpack i Indiana Jones 3 wymienionymi na okładce (stan dobry)

1/93 - numer specjalny (bardzo dobry -)

3/95 Numer Specjalny (dobry+)

Gry Komputerowe:

6-7/94 (dobry)

9/95 (dobry +)

9-10/96 (bardzo dobry - )

6/97 (dobry-), 9/97 (dobry-), 11/97 (dobry)

6/98(bardzo dobry), 8/98 (bardzo dobry)

1/2000 (dobry, ślad po taśmie od cover cd na okładce, kilka śladów po zagięciach na niej), 9/00 (bardzo dobry), 12/00 (dobry)

01/01 (bardzo dobry -), 04/01 (dobry)

Gambler:

2/96 (dobry),8/96 (średni) 12/96 (dobry, brak małego fragmentu lewego, dolnego rogu okładki)

4/97 (dobry), 5/97 (dobry) 6/97 (dobry), 7/97 (Brak okładki); 9/97 (dobry-) 10/97 (dobry+); 11/97 (dobry)

1/98 (dobry-)

Świat Gier Komputerowych:

11/95 (dobry+)

9/96 (średni), 12/96 (dobry)

1/97 (dobry), 10/97 (dobry)

4/98 (dobry+, ślad po cenie w lewym górnym rogu okładki), 8/98 (dobry)

3/99 (dobry),

9/00 (bardzo dobry), 10/00 (dobry), 11/00 (dobry), 12/00 (dobry-),

1/01 (bardzo dobry, mam dwie sztuki), 2/01 (średni+),3/01 (dobry), 4/01 (bardzo dobry), 5/01 (dobry+), 6/01 (dobry-), 7/01 (bardzo dobry), 12/01 (dobry)

5/02 (dobry+)

7-8/03 (bardzo dobry)

Chip:

Czerwiec 1993 (bardzo dobry) ;Wrzesień 1993 (dobry +)

Kwiecień 1995 (bardzo dobry)

Grudzień 1997 (dobry- : zdarty grzbiet)

Listopad 1998 (bardzo dobry),Grudzień 1998 (bardzo dobry+, niemalże idealny)

Inne:

PC World Computer 8/1992 (bardzo dobry+++, prawie jak z kiosku)

CD-ROM magazyn Multimedia 2/95 (bardzo dobry)

GRY 1/96 (bardzo dobry) - czasopismo ukazało się nakładem 10 000 egzemplarzy

Neo Plus 02/2001 (średni - okładka mogłaby być nieco lepiej zachowana, wewnątrz jest ok)

Macworld - Maj 96 (bardzo dobry)

Graty:

Zasilacz ATX 380W Techsolo - kupiony w czerwcu 2008, używany raz w celu sprawdzenia czy płyta główna działa.

Płyta główna (chwilowo nie wiem jaka, jak ktoś będzie zainteresowany to sprawdzę dokładniej) + Intel d820 + karta graficzna GF 6200 AGP. Jeśli ktoś będzie chciał to dorzucę też obudowę i zasilacz (350W). - To na sprzedaż dopiero jak nowy sprzęt wróci z reklamacji, jednak oferty zbieram już teraz.

Lista czasopism - zamknięta.

Do listy gier może jeszcze coś dojdzie jeśli odnajdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym abyście to Wy podawali proponowane przez siebie ceny + koszta wysyłki. Nie mam wglądu do Waszych portfeli i nie chciałbym kogoś zniechęcić złotówką za dużo. Tak po prostu będzie mi wiele łatwiej. Szczególnie, że niektóre tytuły ciężko mi wycenić.

Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka gier do listy doszło, zaś kilka pudełek okazało się pustych. Need for Speedów ani Carmageddonów ani innych samochodówek nie posiadam.

BYĆ MOŻE wrzucę Dungeon Keepera i kolekcję przygodówek Zork bo gdzieś powinny być.

Co do Diablo to wysłałem Ci PM.

Edit: Jutro zapewne dorzucę trochę czasopism komputerowych bo leży tego cała sterta w różnym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakieś foty Noxa? I czy mógłbyś podać chociaż jakąś orientacyjną cenę, wiem, że ta gra to trudno osiągalny rarytas, ale wiadomo, każdy patrzy, żeby kupić jak najtaniej ;).

Eban - jako że Twój post nie odnosi się do tego ani powyższego, uznaję go za nieregulaminowe podbicie tematu. Swój temat można podbijać raz na 7 dni. Zapoznaj się z regulaminem Targowiska - Stillborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło parę nowych ofert.

PAMIĘTAJ! Mam wszystko czego chcesz, a jeśli czegoś nie mam to znaczy, że tego nie potrzebujesz! ;)

Doszły gry Gene Wars (znajdźcie mi to gdzieś indziej do kupienia), Knights & Merchants i Gears of War.

Sprzedał się Fallout 3.

Oprócz tego zamknąłem listę czasopism (niektóre to prawdziwe perełki) i dodałem parę gratów.

@UP: A to jest regulaminowe podbicie! Specjalnie za ostrzeżenie podwyższę Ci ceny złoczyńco! <joke>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...