Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joke12

Pc 2000zł

Polecane posty

Chce kupić komputer do 2000zł, złożyłem nawet zestaw

klik

Czy to będzie dobry komputer do grania, czy w ogóle te części będą do siebie pasowały?Czy jest możliwość żeby sklep złożył komputer za mnie? I teraz najważniejsze pytanie, kupić komputer teraz czy może pod koniec wakacji. W wakacje wpadnie może z 500zł. Ile ten komputer będzie kosztował w wakacje? Czy będzie duża obniżka cen?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny mogą się zmieniać. Nie wiadomo. Wg. mnie lepiej kupić teraz bo są naprawdę przyzwoite ceny za podzespoły. Zestaw, który złożyłeś jest bardzo fajny i jak najbardziej możesz go kupić. Masz tu procka, który się dobrze kręci, dobrą grafę :) Za jakiś czas dokup 2 GB RAMu i chłodzenie na proca typu Zalman Performa.

EDIT:

Złożyłem w esc.pl trochę lepszy zestaw:

Wentylator:

Zalman CNPS10X Performa

135 zł

Procesor:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev.C2/

499 zł

Płyta główna:

AsRock M3A770DE /AMD 770, DDR3 1333/

210 zł

Pamięć RAM:

GoodRam 2GB 1333MHz CL9

115 zł

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

139 zł

Karta graficzna:

Gainward GeForce GTX 460 768MB DDR5 /192bit/ 2xDVI/HDMI

559 zł

Obudowa:

Cooler Master Elite 370 (Black)

159 zł

Zasilacz:

OCZ StealthXStream2 500W

220 zł

Razem: 2036 zł.

Sądzę, że dopłaty tych 36 zł nie będzie problemem? ;) Masz tu procek w rewizji C3, który łatwiej się kręci bo ma odblokowany mnożnik i mniej się grzeje. Dodatkowo masz również chłodzenie, dzięki czemu będziesz miał niższe temperatury na procku i więcej się go podkręci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bardzo dobry. Zasilacz nie potrzebie taki mocny. Wystarczy Fortron GHN 460W. Co do cen: w wakacje kupisz sobie lepszy komputer za tą cenę. Sytuacja na rynku PC zmienia się z miesiąca na miesiąc. Nie ma sensu odwlekać zakupu, bo czekać można bez końca.

[edit]

Zestaw OK, ale po co taki mocny zasilacz. Fortek 460W starczy z zapasem. Jeśli jest możliwość, to może warto dozbierać do Intela? Za nieco ponad 2,2k zł można już mieć i5 + GTX460 768MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zestaw na chwilę obecną :P Jeśli jest możliwość dozbierania kasy to ok, ale w ten czas mogą się pojawić jakieś nagłe wypadki i kasy może nie być. Zawsze można kasę pożyczyć.

EDIT: Gdybyś mógł dozbierać 140 zł to tak by to mogło wyglądać:

Procesor:

Intel Core i5-750 /2.66GHz, 8MB, LGA1156, BOX/

669 zł

Płyta główna:

DFI LanParty DK /intel P55/

330 zł

Pamięć RAM:

GoodRam 2GB 1333MHz CL9

115 zł

Dysk twardy:

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

139 zł

Karta graficzna:

Gainward GeForce GTX 460 768MB DDR5 /192bit/ 2xDVI/HDMI

559 zł

Obudowa:

Cooler Master Elite 370 (Black)

159 zł

Zasilacz:

Fortron FSP460-60GHN 460W

169 zł

Razem: 2140 zł.

Lepszy procek od tego AMD, reszta prawie taka sama, tylko zasilacz, który polecał luq ;) Za jakiś czas kupujesz chłodzenie i 2 GB RAMu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO warto zapożyczyć się dla tego Intela. Za jakiś czas kupujesz kolejne 2GB RAM i potworek jak się patrzy. Wsadzenie kości pamięci do slotu jest banalnie proste, a korzyści spore ;) Po OC ten i5 kopie dupsko AMD, więc jest to fajna alternatywa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...