Skocz do zawartości
Sauron25

ArcaniA Gothic 4 problem z menu głównym gry

Polecane posty

Otóż od paru dni gram sobie w Gothica 4 aż tu nagle dzisiaj przy próbie wyborze jakiejkolwiek "zakładki" w menu głównym gry, gra zawiesza się i pupa, nic nie da się zrobić. Nie ważne czy wybiorę Wczytywanie gry czy Ustawienia czy nawet Rozpoczęcie nowej gry. Zawsze gra się zawiesza i koniec, najlepsze jest też że przez kilka sekund po włączeniu wszystko jest w jak najlepszym porządku, następuje 2-sek zwiecha jakby gra coś doczytywała czy coś no i potem jak już napisałem wyżej wszystko się zawiesza. Sterowniki i inne duperele raczej są w porządku bo gra od tygodnia działała dobrze a dzisiaj takie rzeczy odwala. Oczywiście gra oryginalna a niżej podaje specyfikacje komputera.

Grafa: Nvidia Geforce 9800 GT 1 gb

Procesor: Intel Core 2 Duo e5400 2.8 Ghz

Mobo: Gigabyte EP-41-UD3L

Ram:Kingston 2x2 gb

Zasilacz: Logic 500w(wiem że bomba zegarowa ale na razie nie mam funduszy na wymianę).

System: Windows 7 Home Premium 64 bit

P.S. Wirusy też raczej nie wchodzą w grę. Mam Nortona Internet Security 2010 i codziennie skanuję komputer

Edytowano przez Sauron25
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego i nic, spróbuje jeszcze odpalić w trybie zgodności z win vista(service pack2) bo na razie testowałem tylko z Windows xp(service pack3). Hotfixa też już wgrywałem. Zrobię też jeszcze jeden reinstal gry tylko tym razem z wyłączonym antywirem.

EDIT:

Zgodność z Win Vista(service pack2) też nic nie dała. Spróbuje jeszcze raz grę zainstalować tym razem bez antywira

EDIT:

Wygląda na to że rozwiązałem ten problem, z moich obserwacji wynikło że to wszystko było spowodowane przez za dużą ilość save'ow w folderze z grą. Najprawdopodobniej przez to że miałem ich tam z 500, gra po prostu dostawała świra od natłoku informacji. Po wywaleniu całego folderu do kosza i zostawieniu tylko 5 najważniejszych zapisów. Gra działa, jednak prosiłbym o nie zamykanie tematu gdyż nie wiadomo co jej jeszcze może odbić.

Edytowano przez Sauron25
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...