Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzesiekPodlaski

Battlefield Bad Company 2, nvlddmkm i Vista

Polecane posty

Witajcie. Problem występuje w Battlefield BC 2, R.U.S.E i World of Tanks (ale na tym pierwszym najbardziej mi zależy ;) ). Instaluję i gram sobie 60 minut (R.U.S.E) , 3 dni (BC 2 ) lub 3 tygodnie (WoT). Gram kiedy nagle zaciach, cały ekran w artefaktach, dźwięk zapętlony. Modlitwy nie pomagają tylko twardy restart. Reset, włączam modem (trwa to jakieś 3-4 minuty), odpalam Mozarellę Firefox i znów artefakty. Reset. Coś takiego potrafi być nawet przy ładowaniu systemu. Za Chiny Ludowe nic nie zrobię, tylko w grę wchodzi wywalenie całej gry i zmiana sterowników do karty graficznej. Działo się tak przy różnych wersjach sterów i tej z płyty, która była razem z systemem, tej najnowszej ze strony Nvidii i deko starszej. Dzięki rejestrowi błędów wiem, że wariuje nvlddmkm.sys (ten figlarny napis 'Live Kernel Event" ech). Wujek Google próbował pomóc. Wyłączyłem Aero, zmieniłem opcje zasilania, nic. Efekt nadal ten sam. A taki Team Fortress 2 czy Dawn of War 2 chodzą bez najmniejszych problemów. Spróbuję jeszcze zmniejszyć częstotliwość zegara procesora karty graficznej i manualnie przez EVGA-ę ustawić szybkość wiatraczka. Temperatury GPU - przy pulpicie 56-57 stopni, w grze - 58-59, w Flight Simulatorze X (żadnych problemów) - 60-61, w grach powodujących problem - nie do ustalenia. Windows Vista 32 bit, GeForce 8800 GTS 512 mb, Intel Core2Quad 2,8 GHz. Zasilacz Chieftec 560 W, 4 GB RAM-u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...