Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shaqi

Ocena tego co mam na oku [ew pomoc]

Polecane posty

Witam.

Dawniej bardziej interesowałem się IT teraz zostałem trochę w tyle dlatego zanim podejmę decyzję i kupię jakiegokolwiek laptopa wolę się was doradzić.

Potrzebuję laptopa przede wszystkim do multimediów, ale czasem też oczywiście chciałem sobie w coś zagrać, jakaś nowa Mafia II itp.

Znalazłem coś takiego:

http://www.x-kom.pl/p/58720-notebook-lapto...500-dvd-rw.html

powiedzcie mi co o tym sądzicie? przede wszystkim interesuje mnie karta graf. z tego co czytałem nie jest jakaś super, ale nie mogę znaleźć żadnej innej w takim zestawie do 2500zł wszystkie pozostałe mają po 512 MB a ta aż 1024.

W jednym miejscu ją chwalą, w innym wręcz przeciwnie.

Chyba że macie jakąś alternatywę (+100zł lub - 100zł).

Z góry dzięki.

/edit

jednak udało mi się zaleźć ten sprzęt z Radeonem:

http://www.x-kom.pl/p/59543-notebook-lapto...500-dvd-rw.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówię po ludzku xD

Poszukam Ci zaraz w tej cenie i5, i np z GF 330.

Co do ramu to gigowa kość pamięci kosztuje jakieś 50 - 60 zł.

E: To moje propozycje - od razu uprzedzam narzekanie na Acera - Acer robi dobre laptopy gdzie parametry do ceny są świetne i na dodatek można w takim laptopie mieć więcej w cenie np. Sonego gdzie się płaci za firme.

1 HP Pavilion DV6-3046ee 15,6"

2 Acer 5741 5741G i5-430

3 ACER 7551

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paviliony się okropnie grzeją, nie ma sensu ich brać. Acer 5741 którego podałeś może i ma dobry procesor ale marną kartęgraficzną. Ostatni, czyli Acer 7551 byłby najlepszą propozycję w tej cenie, chyba że znajdzie się coś z Radeonem 5730 i dobrym prockiem(Athlon X3 oraz i3 i lepsze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...