Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woltus

Arcania: Gothic 4 - instalacja gry

Polecane posty

No jasne ze pirat przecież G4 wychodzi dopiero za 1 miesiac

XD Przecież gra wyszła 12 Października, we Wtorek .

Z tą instalacją też tak miałem, na pewno pisze ci że program nie odpowiada, wystarczy poczekać jakieś pół godziny, instalacja odwiesi się i dojdzie w moment do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4nch3z jasne ze maja konflikty bo ich nie obsluguja. MAm GF9600GT, AMD 2x2.8GHZ i 4GB ramu. Wogule z Arcania mam wielki problem bo demo dzialalo na medium z okolo30FPS a demo na Minimalnych dziala max15FPS. Wogule mam jakies dziwne czarne kreski na podlozu - mam nadzieje ze to przez PhisX...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Moj genialny komputer nie ma polskich znakow. Naprawde . Ale to nie czas i miejsce na to. Wracajac do Gothica-hotfix nic a nic nie pomogl, reinstal gry tez nie. A jesli chodzi o instalacje PhysX i blad "tekst" - odinstalujcie stara wersje programu i dopiero wtedy instalujcie ta z plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem gdy instaluje gothic 4 arcania-ustalam na jakim dysku ma byc instalowany ,gdy klikam instaluj przelatuje mi pasek i pisze ze zakonczono instalacje(instaluje sie 10 sekund).Co zrobic? Gdy chce odpalic gre to nie moze sie wlaczyc.Jak wchodze w dysk D (nagramy instaluje są puste foldery i do odinstalowania plik.CO ROBIĆ?PROSZE O POMOC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem gdy instaluje gothic 4 arcania-ustalam na jakim dysku ma byc instalowany ,gdy klikam instaluj przelatuje mi pasek i pisze ze zakonczono instalacje(instaluje sie 10 sekund).Co zrobic? Gdy chce odpalic gre to nie moze sie wlaczyc.Jak wchodze w dysk D (nagramy instaluje są puste foldery i do odinstalowania plik.CO ROBIĆ?PROSZE O POMOC

Zacznij czytać forum

Wejdź na płytę->folder arcanii->folder data->tam masz instalkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...