Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mystic8

karta graficzna do 500zł

Polecane posty

Witam

Szukam karty graficznej wyłącznie z serii GF, która pozwoli mi na komfortowe granie w rozdzielczości 1680x1050(rozdzielczość dlatego taka, że posiadam monitor 22" i przy 1280x1024 lub niższej mam bardzo wszystko rozciągnięte :/) w średnich lub średnio - wysokich detalach. Przy czym nie mówię tutaj o wszystkich najnowszych grach, ale np. taki Wiedźmin 2 na średnio-wysokich detalach przydało by się odpalać bez zacięć i zwolnień, tak samo Divinity 2 czy nowy Medal of Honor.

Do tego nowy zasilacz - czy taki wystarczy?

Fortron ATX-460-60GHN 460W

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0&am...more&filtr=

Nie jestem zapalonym graczem, a do tej pory grałem na 1024x768, ale miałem stary CRT 17", na nowym monitorze źle wszystko wygląda w takiej rozdzielczości. Chciałbym po prostu móc zagrać w nowe gry przez najbliższe 2 lata bez konieczności zmniejszania detali do minimum, średnio - niskich.

Mój sprzęt:

AMD X2 Dual Core 6000+ 3.01Ghz(wiem, że już nie najnowszy, ale powinien dać radę)

2 GB RAM

GF 8600GT 256MB (do tej pory było to wąskie gardło mojego komputera)

WIN XP sp2

zasilacz Tracer 400w

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam raport polowy.

Z tym prockiem fajnie sprawuje się Radeon 4850.

Kolega miał 2 GB ram, proc Athlon 64 3500+ i gf 8600 256. Zmienił procesor na x2 6000+, kartę na radzia 4850, dorzucił 1GB ramu i wszystkie nowsze tytuły mu ładnie ciągnie w wysokich. Zasila się Szefem 500W, płyta gł. to M2N-SLI Deluxe. Pracuję na 19" LG flatron, zestawik gierki w 1280x1024 obsługuje leeeciutko w wysokich/najwyższych więc Twoją panoramę 1680x1050 spokojnie pociągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...