Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xelos77

Zmiana karty graficznej - czy jest sens

Polecane posty

Witam! Otóż mam problem - moja karta grafiki to Asus GeForce GTS 250 1GB. Zastanawiam się czy warto zmienic na coś nowszego, np. na GTX 460 AMP!, czy poczekać aż te karty stanieją. Chciałbym poznać Wasze zdanie, bo zupełnie nie wiem po 1. Czy będzie wzrost wydajności, po 2.Czy za, powiedzmy, pół roku nie wyjdzie coś bardziej wartego uwagi i po 3.Może zostać przy starej karcie...

Prosiłbym o ewentualne propozycje kart i opinie. Jakby co, to moja konfiguracja jest w sygnaturce.

PS

Gram w dużo nowych gier, więc wysoka wydajność wskazana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czekać moża do skończenia świata i co chwile będzie wychodzić coś fajnego i wartego uwagi. Ten GTX jest świetnym wyborem. Jest dużo lepszy od GTS'a, którego masz. Ile masz kasy i jaki masz zasilacz?

[edit]

@down - Cieniasy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Jaką masz zasiłkę?

2 Ile masz kasy

3 Jeśli wydajność jest priorytetem to warto zmienić; 250-tka wszystkiego nie uciągnie zwłaszcza w wysokich detalach i dużej rozdziałce jeszcze dopisz jaki masz monitor

4 jeśli AMP to myślisz pewnie o Zotacu ciężko; ją dostać i ok 1000 trzeba szykować

@UP luq znowu pierwszy :P

@ UP2 luq Jak będę GSR to się dymnąć nie dam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor - 22" Phillips 1680x1050

Zasilacz - tu jest problem kupowałem kompa złożonego, a za chiny ludowe nie wiem jak go sprawdzić (niechcący na forum zobaczyłem gościa z DOKŁADNIE takim samym sprzętem - być może kupił ten sam komp, jego zasilacz miał moc 500W, niestety marki nie podam)

budżet - Na święta od całej rodzinki i dołożę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz boczny panel obudowy tam jest na zasiłce tabliczka znamionowa ; jeżeli kupowałeś zestaw to na 99% mogli ci jakiś z bombowej kolekcji walnąć

Jak nie możesz zdjąć obudowy to w papierach od kompa powinieneś mieć; jest to o tyle istotna rzecz , że przez zasiłkę możesz inne komponenty stracić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...