Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medzik1992

Zakup mp4 do 300zł

Polecane posty

Z creative chyba tylko x-fi 2 naprawde daje rade. Przynajmniej nawiazujac do opinii z mp3store, a tam sa specjalisci z tego zakresu. Od siebie moge polecic Sansa Clip lub Sansa Fuze - oba male odtwarzacze, ale z bardzo dobra jakoscia dzwieku. Oba maja identyczny dzwiek, jesli sie nie myle i roznica miedzy nimi to bardziej czytelny ekran tego drugiego.

Inna godna polecenia mp3 to iRiver T60. Jest po prostu SWIETNA w swojej kategorii cenowej i solidnie wykonana.

O wyzej proponowanym pentagramie nic nie wiem, ale produkty tej firmy maja calkiem niezla renome. Polecam jednak przed zakupem przeczytac mozliwie jak najwiecej opinii poniewaz w przeszlosci niektore pentagramy byly bardzo awaryjne. Wciaz moga sie zdarzac felerne produkty, wiec lepiej sie miec na bacznosci.

Jesli znajdziesz w tej cenie (moze...) to warto sie zainteresowac iRiverem SPINN, ktory ma calkiem fajna jakosc dzwieku. Niestety, ze wzgledu na dotykowy ekran nie jest to szczyt wygody. Mozna jednak przezyc szczegolnie, ze przyciski tez ma i mozna nimi nawigowac dosc sprawnie przez menusy (acz nie wszystko da sie przyciskami zrobic). Z tanszych iRiverow T60 bedzie bardzo dobrym wyborem pod wzgledem jakosc dzwieku. Mozna sie tez zastanowic nad Clix 2, ktory jest tanszy od SPINNa, a brzmi wedlug wielu bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa i jeszcze gratis krawaty wiąże :laugh:

Oczywiście - nie. Za dotykowca tej klasy to trochę więcej trzeba zapłacić, chyba że kosztem dotyku chcesz jakiś chłam no-name kupić

Z dotykiem to np taki

jak 3 dyszki nie robią - różnicy oczywiście kosztem mniejszego ekranu(co prawda AMOLED a nie TFT) i słabszej palety kolorów

Sam sobie odpowiedz co dla ciebie ważniejsze: nawigacja czy jakość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eon Cineo to bardzo dobrzy odtwarzacz - mam, więc wiem co mówie ;).

Z największych wad to:

- przy bardzo cichej muzyce(vol 1,2) lub ew. na pauzie słychać "pikanie" - jakby prace zegarka, normalnie nie przeszkadza i da sie przyzwyczaić.

- beznadziejnie pomyślany przycisk "pause" - żeby go włączyć trzeba przesunąć suwak na dole, co nie zawsze się udaje, bo margines czasowy jest bardzo mały.

Zalety:

- Cena, za taką kase nic lepszego nie kupisz (z takimi możliwościami oczywiście)

- Wygląd, co jak co, ale pentagram potrafi robić ładne odtwarzacze

- Video, film bardzo dobrze odtwarza większość formatów, obraz jest ostry, kolory takie jak powinny być. Równomierne podświetlenie. Radzi sobie z rmvb, chociaż troche "przycina" - ale da się oglądać.

- Muzyka, dźwięk czysty, bez żadnych zacinek i trzeszczenia. Świetna według mnie opcja PureBass, która jak sie można domyślić podbija basy(na eq nie da się czegoś takiego osiągnąć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa i jeszcze gratis krawaty wiąże :laugh:

Oczywiście - nie. Za dotykowca tej klasy to trochę więcej trzeba zapłacić, chyba że kosztem dotyku chcesz jakiś chłam no-name kupić

Z dotykiem to np taki

jak 3 dyszki nie robią - różnicy oczywiście kosztem mniejszego ekranu(co prawda AMOLED a nie TFT) i słabszej palety kolorów

Sam sobie odpowiedz co dla ciebie ważniejsze: nawigacja czy jakość

Hehe... niezmiernie się cieszę, że nie jest na dotyk ponieważ mam takowy telefon z nawigacją dotykową i jestem po jakimś czasie użytkowania niezadowolony. Przy następnym przedłużaniu umowy zapewne wezmę jakiś telefon z normalną nawigacją :).

Wszystko wskazuje na to, że wezmę sprzęt Pentagramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Professor00179

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak "opinia"(kogoś, na jakiś temat)? Wymieniłem zalety i wady jakie widze w urządzeniu, więc nie wiem z czym masz problem... I według mnie moja opinia jest bardziej pomocna, niż twój post, który najprawdopodobniej po prostu napisałeś po przeczytaniu jakiegoś artykułu na mp3store. Dlaczego? bo ja mam mp4, a ty tylko kierujesz się opiniami innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP medzik

Bierz, bierz - ja mam cineo (w zasadzie nie ja, ale synol), ale zwykły nie Gold i rmv lub inne formaty śmigają w panoramce jak ta lala. Harrego to 3 x żeśmy z małym puszczali

A co do dotyku to full przychyłka, sam Nokiacza będę zmieniał bo touch mnie wq :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...