Skocz do zawartości

Wycena konta Steam


sHChypp

Polecane posty

Po pierwsze wyodrębnij mi gry, tylko steamowe, bo masz tam gry z poza programu i nie chce mi się szukać. Daj listę gier tylko ze steama, bo reszta to tylko skróty.

PS. Ale to chyba wiesz. Tylko oszczędź koledze szukania... Błagam.

@down ShimbaCK

Zauważ, że np. Guild Wars nie współpracuje ze steamem. Więc to nie jest wycena konta( w tej są tylko gry ze steama, których nie chce mi się wyodrębniać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze powiem Fajną masz kolekcję :).

Po drugie niema za dużo chętnych na konta steam.

Po trzecie już Ci "na oko" powiem ile dostaniesz.

Orange Box ( Half Lif 2 team fortes 2 portal) 30zł

L4D, L4D 2 70zł

Cs 1.6 + dodatki half life 1 itd.30zł Max

CoD 4 40zł

Bernaut 30zł

Guild Warsy z 60zł

Bioshock 30zł

Killinf Flor 30zł

Bully 40zł

Braid max 20zł

Messiah 30zł

Dirt 30zł

Fuel 40zł

GTA SA 35zł

Kings Bounty 40zł

OverlordII 50zł z 1

Unreal 30zł

Star warsy z 70zł

torchlight 30zł

Reszty nie znam cen a te są w 40% orientacyjne ktoś jeszcze musiał by pomóc ogarnąć resztę i skorygować to co ja opisałem.

Za to co ja opisałem dostajesz 735zł na oko plus reszta to na rękę dostaniesz około 900zł tak mi się wydaję.

Ale sprzedaż tego będzie Bardzo ciężka chyba że do większości posiadasz pudełka co mniej zraża bo zawsze kupujący może udowodnić że to on kupił jeżeli konto zostanie skradzione itd.

Chyba się mylisz bo każdą z tych gier można kupić na steam.

No w sumie masz rację nie pomyślałem to jak by tak patrzeć to on dostanie z 500zł za to bo większość niema steamowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyodrębnij mi gry, tylko steamowe,

Wszystkie gry, oprócz:

DMoM&M,

L4D,

Ship,

UT3

zostały kupione za pośrednictwem Steam :) Zonk ? :)

Ni chuchu, nic nie rozumiem:

http://www.steamcalculator.com/id/76561198005378604

:)

Jeśli chodzi o wartość starych kont, to w sumie zarobiłbym, gdyby istniał 'rynek kont FA' :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... Dopiero teraz zauważyłem, że GW jest też grą w steamie. Im bardziej świat się rozwija tym bardziej mnie zaskakuje. Że też NCSoft podpisał umowę ze Steamem.

Patrząc tak ogólnie, to nikt nie kupi tego za więcej niż 400zł. Choć i z tym będą problemy, bo większość ludu woli kupić pojedyńcze gry, a nie zestaw.

Za to co ja opisałem dostajesz 735zł na oko plus reszta to na rękę dostaniesz około 900zł tak mi się wydaję.

To źle ci się wydaje. Nie jestem pewny czy tyle nawet by dostał za nówki, dopiero co kupione. Za taką fortunę, to ludzie wolą mieć pudełeczka z samodzielna grą( GW mam bez steama). Chyba, że znajdziesz fanatyka cyfrowych wersji xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem ile by dostał plus patrząc na kalkulator to prawie 1000zł ale znalezienie takiego maniaka cyfrowego będzie równało się z cudem.

kalkulator źle pokazuje w rzeczywistości ,Steam member since: 1970-01-01 January 20, 2009

SteamID: 8 cyfrowy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...