Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawzg

Sterowniki do karty dźwiękowej

Polecane posty

Posiadam laptop TARGA Visionary XP 210. Niedawno wrócił z serwisu (zasilacz się spalił) i postanowiłem go sformatować. Miałem małe problemy z instalacją sterowników, ponieważ prawie nic nie ma o nim w internecie. Everest pokazuje kartę VIA AC'97 Enhanced Audio Controller. Próbowałem instalować rożne wersję sterowników Realtek. Po instalacji nadal w oknie dźwięki i urządzenia audio mam "Brak urządzen audio" i w pasku zadań nie pojawia się ikona głośności. Na tej stronie http://driverscollection.com/?H=Visionary%...10&By=Targa znalazłem oryginalne sterowniki od producenta. Po restarcie ucieszony zauważyłem że jest ikona dźwięku. Dźwięk jest ale bardzo cichy. Dopiero po podłączeniu słuchawek i ustawieniu na maxa można coś usłyszeć.

Mam jeszcze jeden problem który był już wcześniej, ale może ktoś przy okazji pomoże. Zawsze po włączeniu laptopa wyskakuje błąd instalatora urządzenia "system Windows nie może załadować instalatora dla Battery. Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w celu uzyskania pomocy.". W menadżerze urządzeń bateria jest zaznaczona jako nieznane urządzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę tam dedykowanego dla samej baterii. najlepiej, gdybyś pobrał WSZYSTKIE, postawił jeszcze raz system (nie wiadomo ile tam namieszałeś :) ) i zainstalował je, po kolei, z restartami po każdym sterowniku, w kolejności tak jak leci od góry (AMD cpu możesz sobie odpuścić, ale BIOS wypadałoby update`nąc...)

edit: skasuj te dwa pozostałe tematy, póki moderator je rosiół =)

edit 2: no jednak nie można :) trzeba poczekać na moderacje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...