Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wlosek

Telewizor i Głośniki do PS3

Polecane posty

Drodzy forumowicze, otóż mam zamiar zakupić konsolę Playstation 3 Slim. Ale nim to zrobię muszę jeszcze zdobyć telewizor i głośniki, bo na tych co są w TV to tak dobrze się nie gra jak z systemem Dolby Surround 5.1. Poczytałem trochę w internecie na co należy zwracać uwagę podczas kupna TV do PS3 i w ten sposób wybrałem Sony KDL-32EX500 (100Hz). Głośniki też wybrałem, a oto i one: Creative Inspire T6160 5.1. Nie jestem pewien czy można je podłączyć do PS3, ale po to piszę tego posta, żeby się dowiedzieć. A teraz po zdaniach orzekających czas na pytania:

Co sądzicie o tym zestawie?

Jeśli odpowiedź jest negatywna to co byście polecali?

I o co do cholery jasnej chodzi z tymi chinchami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy można je podłączyć do PS3, ale po to piszę tego posta, żeby się dowiedzieć.

Trochę się nie znam itp. ale przypadkiem głośników nie będziesz podłączał do TV/monitora zamiast do PS3 ? Gdzie Ty to chcesz tam wsadzić :D ?

No i ten telwizor - 32" LCD za ~2300. Nie lepiej jakąś plazmę Panasonica ? Seria Viera ma fajne ceny i za te 2300 kupisz pewnie już ze 42" Full HD itp.

Aha, komputronik ma wysokie ceny. Polecam poszukać po innych sklepach. Nie dość że taniej to jeszcze czerń lepsza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie plazmy, może i jest tańsza, ale po pierwsze ''je'' dużo więcej prądu, a po drugie plazmy są chyba bardziej awaryjne niż LCD...

Dorzuć jeszcze mit o wypalaniu pixeli ( co się w obecnych modelach nie zdarza ) i będziesz miał trzy zasłyszane bzdury w jednym zdaniu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych sklepach znalazłem tego Sony za 2050 zł (i tak bym nie kupował w komputroniku bo to jest jeden z droższych sklepów), a więcej niż 32 cale nie potrzebuję gdyż będę siedział jakieś niecałe 2,5 metra od TV. A i rzeczywiście chyba te głośniki do telewizora podłączę, wybaczcie mi, ale jestem laikiem w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich głośników chyba nie opłaca się podłączać... lepiej kupić kino domowe. Tv często maja dobrej jakości głośniki :P

dzisiejsze plazmy zużywają mało energii

"Mit

Telewizory plazmowe zużywają więcej energii niż telewizory LCD.

Fakt

W rzeczywistości telewizory plazmowe nie muszą zużywać więcej energii niż telewizory LCD - co jest oczywiste jeśli zastanowimy się, jak działają obie technologie."

Telewizory LCD są zasilane stałą energią niezależnie od tego, czy wyświetlane są ciemne czy jasne ujęcia w związku z faktem, że używają stałego tylnego podświetlenia.

a co do awaryjności plazm wątpliwe. w LCD potrafią wypalić się piksele

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...