Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sir Zir

Rozwiązany: FIFA 11 demo - Gra niepoprawnie obsługuję triggera od sztuczek/trików

Polecane posty

Witam. Mam mały problem z moim padem i grą FIFA 11 (wersja demo, ale wiem, że jak w demo mój pad nie działa to w wersji finalnej raczej też). W grze mogę sterować swoim padem (Apollo GP-3080), działają wszystkie przyciski, krzyżak i lewa gałka odpowiedzialna za ruch zawodnikiem, ale niestety prawa gałka (odpowiedzialna w grze za triki/sztuczki) działa nie tak jak powinna, kiedy zrobię nią na przykład ruch w dół gra czyta to jako "przycisk 03" na moim padzie, kiedy do góry jako "przycisk 02" itd. . Jak oczywiście domyśliłem się na początku mój pad nie jest na liście obsługiwanych przez grę i tu moje pytanie jak zrobić, aby gra czytała pada jako zalecanego.

Wspomnę, że próbowałem już zmienić nazwę swojego pada w rejestrze na jakiś z zalecanych, ale nic z tego nie wyszło. Uprzedzę jeszcze głupie odpowiedzi o tym czy mam włączony tryb Analog, tak mam. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten pad ma przycisk podpisany "Analog", próbowałeś go wdusić? Możliwe, że ten pad, podobnie jak inne tej firmy (np. GP3020), domyślnie po podłączeniu do PC działa w trybie cyfrowym (prawa gałka działa jako przyciski, lewa - jako "krzyżak") i w tryb analogowy trzeba go przełączyć ręcznie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany, wystarczyło zajrzeć do instrukcji i odkryć, że ... zielony kolor to wcale nie znaczy włączony (czerwony to włączony ...), kto jednak nadal ma podobny problem polecam tą stronkę .

Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie i zmarnowanie czasu Orga na gg :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...