Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mahcinek

Kierownica

Polecane posty

Kierownica za 60 zł, a właściwie za mniej niż 60, bo jeszcze przesyłka, to tak naprawdę nie kierownica - to badziewny wyrób z badziewnych materiałów. Polecam kupić pada, zamiast męczyć się na czymś takim. W sumie to jak chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakąś" tak :tongue: Ale z całą pewnością nie będziesz mógł się po niej spodziewać zbyt dobrej jakości i długiego czasu obcowania z nią. Lepiej pozbierać trochę więcej pieniędzy i zakupić porządny produkt - co nie znaczy, że najlepszej firmy (chociaż wiadomo kto króluje w rynku kierownic... Logitech; tylko że w cenach też króluje :wink:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Alsenie, to może ta: http://www.alsen.pl/komputery,k1/klawiatur...-v14,p1150.html

Tracer to nie taka zła firma, na pewno lepsza niż Genius, którego to kierownicą miałem "przyjemność" posiadać. Ta Manta też nie jest najgorsza. Polecam ci poszukać w innych sklepach, nie tylko na alsen.pl. Poszukaj najpierw na Ceneo, a później wybierz coś co jest warte zakupu. W innym temacie poleciłem taką kierownicę:

http://www.portone.pl/product/Show/id/11406

Jest to w tej cenie najlepszy produkt, bo ma m.in. Force Feedback.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej kierownicy co o tym myślicie? Może macie dla mnie jakąś lepszą propozycje. Mogę na ten cel przeznaczyć max 60 zł z przesyłką.

Szkoda pieniędzy. Dostaniesz plastikowy i tandetny wrób na którym nie da się grać na dłuższą metę. Pamiętam jak mój bratanek miał jakiegoś Tracera z przedziału 60-100 zł i bałem się toto brać w ręce. kilka rozsądniejszych propozycji tu padło i lepiej dozbierać albo czekać na Świętego Mikołaja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...