Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yetiowski

Pierwszy Laptop

Polecane posty

Mam zamiar sobie kupić pierwszego laptopa. Mam do wydania pieniążki w kwocie 2000-2500zł. Na laptopach się nie znam, w przeciwieństwie do PC. :) Jedyny warunek jaki stawiam sobie jest taki, by lap służył do gier i aplikacji.

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...G_444G50MN.html

Ten mi się bardzo podoba, ale jak mówię moja wiedza odnośnie laptopów jest raczej mierna. Czy taki lapek uciągnie GTA IV bez najmniejszych problemów ? Bo mój gruchot stacjonarny to nie daje rady. :) Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komputroniku mają dość drogo, ten laptop co podałeś zły nie jest ale dobry też nie więć postaram się polecić coś lepszego.

GTA4 na nim odpalisz ale na minimalnych ustawieniach. Laptop do gier wcale nie jest złym pomysłem jeśli posiadasz już wydajnego pc'ta sam od roku mam MSI EX625 i GTA4 działa na średnich w natywnej rozdzielczości matrycy przy około 30 klatkach, a mafia 2 na średnich przy 40. Jeśli nie potrzebujesz koniecznie laptopa to pc za te pieniądze będzie dużo wydajniejszy.

http://www.x-kom.pl/p/55845-notebook-lapto...d-rw-7hp64.html

Powyżsszy notebook będzie dużo wydajniejszy od tego co podałeś i odpali najnowsze gry w średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Skąd takie wiadomości? Jakoś na moim już starym EX625 z HD4670 512MB P8600 2,4GHz i 4GB ramu wszystkie współczesne gry jak i troszkę starsze jak Crysis, GTA4, Mafia 2 działają bez zarzut. 5650 1GB i i3 330 sprawą się w grach jeszcze lepiej. Wiadomo, że PC za te pieniądze będzie dużo mocniejszy lecz tu płacimy za mobilność i wygodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah no tak zapomniałem dodać, że zależy mi właśnie na mobilności, bo jestem studentem i co za tym idzie stacjonarny odpada. :happy:

Od razu chciałbym dodać, że nie zależy mi na tym by GTA IV, Mafia II itd. chodziły na najwyższych detalach. Chcę sobie po prostu pograć w miarę komfortowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tylko że wydajność Radeona 4670 jest praktycznie porównywalna do GT330M i Radeona 5650, a 4570 jest o wiele słabszy więc nie wiem co Cię tu dziwi. A P8600 ma podobną wydajność do i3 330M.

A w którym miejscu napisałem, że 4570 jest dobre? Proszę czytaj ze zrozumieniem. A co do wydajność to ja za swojego płaciłem 4tys. teraz lepszego wydajnościowo można mieć za 2,5 tak więc to chyba niedrogo, a wszystkie najnowsze gry spokojnie uciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...