Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumbas1994

Hitman 2 Silent Assasin - mapą w grze

Polecane posty

Witam mam oryginał z waszej płyty i mam problem z grą ponieważ po zabiciu przeciwnika wchodzę w mape patrze a na mapie piszę że on żyję :sleep: a przecież go zabiłem co może być nie tak ? proszę was o pomoc mój komp:

2.41 Ghz 960 MB RAM Karta Graficzna Geforce Fx 6150 Se

gra chodzi nawet dobrze tylko nie raz są małe zawieszki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze, że nie żyje, nic tam nie pisze(a tak w ogóle: nie jest NAPISANE). Jedynie można to zobaczyć po innej ikonce. A zresztą - nie można, bo w tej częsci Hitmana zabici nie są jakoś inaczej zaznaczani, ikonka jest taka sama jak była gdy jeszcze żył :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem jeszcze o takim problemie, jedyne co mi przychodzi na myśl, to granie na wyższym poziomie trudności, gdzie wrogowie nie są nawet pokazywani na mapie (na najtrudniejszym, nie wiem jak ze środkowym). To albo jakiś błąd gry - czy tak było od zawsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam oryginał z waszej płyty i mam problem z grą ponieważ po zabiciu przeciwnika wchodzę w mape patrze a na mapie piszę że on żyję :sleep: a przecież go zabiłem co może być nie tak ? proszę was o pomoc mój komp:

2.41 Ghz 960 MB RAM Karta Graficzna Geforce Fx 6150 Se

gra chodzi nawet dobrze tylko nie raz są małe zawieszki

Witam jeżeli zabiłeś gościa ręcznie trzeba go dobić spluwą , a jeżeli zabiłeś gościa z gnata to nie wiem może jakiś błąd gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...