Emilka6669

Forumowicze
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Emilka6669

 • Tytuł
  Hobbit
 • Urodziny 08.10.1990

Informacje profilowe

 • Płeć
  kobieta

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Assassin's Creed, Batman, Wiedźmin, Saints Row, Far Cry, Bioshock...
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 1. Potrzebuję pomocy w wyborze klawiatury do 100 zł, najlepiej żeby tego budżetu nie przekroczyć. Wiem, że polecaną jest Genius KB-G265 ale jednak z przesyłką jej cena jest trochę wyższa. Zależy mi na podświetleniu i klawiszach multimedialnych, nie potrzebuję w zasadzie żadnych innych bajerów, zresztą w tej cenie cudów wymagać nie mogę. Obojętna jest mi też wysokość klawiszy, przyzwyczaję się do każdych. Mam nadzieję, że da się coś znaleźć w tej cenie, jeśli nie, to mogę dorzucić te 20-50 zł, ale to już jest maksimum moich możliwości
 2. Witam, czy istnieje jakakolwiek możliwość podłączenia ww. karty graficznej do monitora, który ma tylko wyjście vga? Chodzi mi o jakiś konwerter, może vga do hdmi? Niby są takie konwertery, ale zastanawia mnie jak jest jest z opóźnieniem, bo może to bez sensu i lepiej po prostu kupić inną kartę do czasu wymiany monitora na lepszy? Ta karta oprócz hdmi ma tylko dwa wejścia dvi-d i displayport. Jeśli lepiej byłoby "nie marnować" takiej karty do takiego monitora, to jaką kartę kupić?
 3. Dziękuję bardzo za pomoc
 4. Czy w związku z tym cashbackiem lepiej jest wziąć jakiś inny zestaw? Jako że piszę ciągle z telefonu, bardzo mi niewygodnie złożyć coś samemu
 5. Hmm co prawda na konsoli nie zawsze mam okazję zagrać, ale właściwie świat mi się nie zawali jak nie będę na komputerze grać przez te dwa miesiące, przynajmniej premiery zdążą stanieć. Właśnie teraz bardziej istotne jest żeby ten komputer w ogóle był. Jeśli to rzeczywiście może trochę zmienić, to chyba posłucham tej rady i poczekam z kartą.
 6. Czytałam o tych Radeonach a Unity, ale mogę sobie tę akurat grę odpuścić, najwyżej pogram na ps4. Właśnie problem w tym, że zostałam bez żadnego komputera, dlatego trochę mi się jednak spieszy z zakupem. Dlatego raczej zostanę przy zestawie z R9 280X, no albo może jakimś cudem uda mi się dozbierać do GTX 970 i myślę, że to będzie najlepszy zestaw.
 7. Ok, dziękuję bardzo za pomoc. Nie pytałabym już o te karty, gdybym zobaczyła odpowiedź webtoma zanim odpisałam Jeszcze się zastanowię, ale ten zestaw z R9 280X mi się podoba. A jeśli uda mi się wysupłać te dodatkowe parę zł to może dołożę do GTX 970, jednak w to wątpię.
 8. Ok, czyli lepiej kupić trochę lepszą kartę jednak. Tylko teraz nie wiem w końcu czy R9 290 czy GTX 770, zawsze miałam geforce i wiem że np AC Unity zdecydowanie lepiej poszedłby na GTX 770, ale chyba ogólnie lepszy jest R9 290, czy się mylę?
 9. A czy lepiej jest odpuścić OC czy lepszą kartę? Tak patrząc bardziej długofalowo, bo kartę ewentualnie za jakiś czas można sprzedać i kupić lepszą, więc nie wiem czy nie lepiej zostać przy OC.
 10. Nigdy nie podkręcałam procesora, ale myślę że dam sobie z tym radę jeśli będzie trzeba. Hmm no tak, tylko czy takie oszczędzanie na innych częściach kosztem samej tylko karty jest opłacalne? Chciałabym żeby ten komputer trochę mi posłużył, więc reszta komponentów też jest istotna. Czyli chyba jednak odpuszczę GTX 970 i czekanie, bo chyba to nie ma sensu.
 11. Witam, jako że mój stary komputer padł na dobre, potrzebuję nowego. Miałby on służyć głównie do gier, te 3000zł to cena za samą skrzynkę, bez monitora i systemu. Preferuję morele, ale może być też inny sklep. Zastanawiam się tylko, czy nie opłacałaby się poczekać trochę, bo zależałoby mi na jak najlepszej wydajności, a chyba w tym momencie trudno byłoby w tym budżecie upchnąć coś lepszego niż GTX 660 czy ewentualnie GTX 760. Zdecydowanie wolałabym zainwestować w GTX 970, a teraz mam akurat bardzo napięty budżet i te 3000 to chyba maksimum. Nie mam tylko pojęcia, czy np. w styczniu ceny tej karty mogą spaść na tyle, żeby się wtedy zmieścić w budżecie. Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem, ale może ktoś pomoże