Jump to content

KalemVor

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About KalemVor

 • Birthday 10/02/1988

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Wywalenie i zainstalowanie sterowników 13.1 nie pomogło, a dodatkowo jakieś artefakty mam w Operze na dole i górze strony. To raczej nie obudowa, głośnio zaczął chodzić od niedawna (może 2 tyg. a komp ma ok pół roku) a sama obudowa jest przewiewna od strony karty graficznej.
 2. Witam. Zaniepokoił mnie ostatnio hałas jaki wydaje mój Radeon 7850. Sprawdzając CCC okazało się że karta jest zadziwiająco aktywna mimo iż nic konkretnego się na komputerze nie robi. Zanim dam screeny może opiszę resztę sprzętu. Karta graficzna - Radeon 7850 XFX Core Edition 1GB DDR5 Procesor - i5 3470 3.20 GHz Pamięć 4 GB DDR3 Zasilacz - Thermallake Smart 630W Obudowa - Fractal Design Core 1000 Płyta główna - ASrock B75 B75M-GL Teraz konkrety. Karta wytwarza temperaturę ok 70 stopni gdy nic konkretnego nie jest włączone, wiatraczek kręci się na ok 75% a aktywność karty sięga 94%. http://i45.tinypic.com/ndwjz5.png Gdy ręcznie chciałem ustawić wiatraczek na ok. 50% (w ogóle go wtedy nie słychać) temperatura karty sięgała aż 90 stopni http://i48.tinypic.com/bgzrcj.png Gdy wyłączyłem ręczne sterowanie wentylatorem wiatrak działał jak odkurzacz o mocy 1200v do momentu aż znowu temperatura nie osiągała 70 stopni. Co ciekawe z odpalonym Battlefieldiem 3 w tle na grafice "Wysoka", temperatura oraz prędkość wiatraka jest Mniejsza niż gdy się nie robi nic. http://i47.tinypic.com/4rf3ac.png Przeglądając różne testy wydajności wykazywały one, że temperatura w spoczynku wynosi ok. 32 stopnie, w stresie zaś 74. Podczas grania jakieś 64. Wychodzi na to że karta działa jakby cały czas była w "stresie" podczas gdy powinna się wylegiwać. Link do strony z testem - http://www.legitrevi...rticle/2048/11/ Macie jakieś pomysły czemu karta działa w taki sposób ? No i co zrobić żeby działała normalnie ?
 3. Może komuś to pomoże. Dla posiadaczy ATI koniecznie zainstalujcie nowe sterowniki, potem wejdźcie w catalyst control center i w zakładce Gaiming wyłączcie filtrowanie anizotropowe, anti-aliasing i anti-aliasing adaptacyjny oraz CATALYST A.I. (lub co się da z tej listy). U mnie skok w wydajności jest ogromny. Mam Athlona 64 x2 3 Ghz, Radeon 4850, wcześniej wszystko na minimum było, teraz większość rzeczy jest włączona (ale wciąż w granicach rozsądku).
 4. KalemVor

  Wiedźmin rejestracja

  Hmm po tym jak zrobiłem czysty boot znowu wpisałem serial i pozamieniałem ewentualne "litery na liczby" jak "0 na o" i w końcu się zarejestrowało.
 5. KalemVor

  Wiedźmin rejestracja

  Stworzyć konto i zalogować się to nie problem ale i tak nie da się grać
 6. KalemVor

  Wiedźmin rejestracja

  A mi się nic nie naprawiło samo nadal nie mogę zarejestrować gry, pisze że key'a nie ma w ich bazie danych oraz że klucz jest niewłaściwy, a próba rejestracji przez stronę supportu SecROM'u też nie działa. Natomiast w aktywacji manualnej nie mogę nawet literki wpisać w oknie "numer seryjny" Hmm zauważyliście że na stroncie http://www.pl.thewitcher.com/ nie można kliknąć zaloguj ?
 7. A po co, to nie Klasa czy inny Facebook :P ja tu tylko komentarze dodaje :].

  Ps: też jestem fanem dmc ;) i Vergil jest lepszy xD

×
×
 • Create New...