Ganthador

Forumowicze
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ganthador

 • Tytuł
  Hobbit
 1. Czy Prince of Persia: Dusza wojownika będzie dało się odpalić na najnowszych systemach Windows?
 2. Witam, proszę o pomoc w wyborze słuchawek. Będę je używał wyłącznie w laptopie do grania i słuchania muzyki. Mój budżet to 100 zł. Używałem wcześniej słuchawki douszne Creative i Philips, które pochodziły z MP4 i walkmana, ale u obydwóch urwałem kabelek przy słuchawce. Chciałbym coś co wytrzyma ciągnięcie i szarpanie kabelkiem.
 3. Obecnie używam CM Storm Alcor i na nowym Firmware ma do 1,7 mm LOD. Zakresy DPI też można wybrać przez Firmware - mam wgrane 400/800/1600/2000.
 4. Na filmikach Steelseries 4HD wygląda na sztywną i taka mi w zupełności wystarczy. Mam obecnie materiałową i czasem było czuć lekką nierówność, a przy SS 4HD powinno być idealnie. Wielkie dzięki za pomoc.
 5. SS Sensei będę używał na minimalnie nierównym stole. Czy ta plastikowa podkładka jest na tyle twarda żeby kursor nie skakał?
 6. Gram na 800-1200 DPI. Nie musi być duża. Tak gdzieś 30 x 20 cm zupełnie wystarcza. Budżet do 150 zł.
 7. Witam, jaka byłaby najlepsza podkładka pasująca do SS Sensei?
 8. Powinna wystarczyć. Używam też takiej biurowej http://allegro.pl/my...3927089843.html - ma 6 cm szerokości i dobrze mi pasuje. Jest duża różnica między Roccat Kone Pure laserową i optyczną? Jaka do nich podkładka będzie optymalna?
 9. Myszki Zowie da się dostać w innych kolorach niż z białym po bokach? Dla mnie to będzie problem Najbardziej podoba mi się Roccat Kone Pure. Widzę, że Roccat Kone Pure jest w 2 wersjach - laserowa i optyczna. Która będzie lepsza?
 10. Mam małą rozdzielczość ekranu 1366x768 i raczej nie będzie mi potrzeba zbyt dużo DPi (laptop). Używałem max. 2500 DPi. Z proponowanych myszek podobają mi się najbardziej Roccat Kone Pure, Roccat Savu i Logitech G9x.
 11. Witam, proszę o poradę odnośnie doboru myszki. Budżet do 220 zł. Obecnie używam EVO XGame Laser Oscar X747, ale nie jest zbyt wygodna. Źle mam ułożony mały palec. Myszka jest chyba za długa. Układam palce w ustawieniu 1-3-1 (z jednym na kółku) i używam chwytu fingertrip. Długość dłoni - ok. 20 cm, długość od palca środkowego do kciuka - 13 cm. Jestem praworęczny więc może być asymetryczna. Dobrze jakby myszka miała przynajmniej 2 dodatkowe przyciski. Używam obecnie 800 DPI. Do tego proszę też o dobór odpowiedniej podkładki (obecnie używam tej z CD Action).