Jump to content

Wiron

Forumowicze
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Wiron

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 10/25/1992

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Raz że ratowanie świata to w 99% przypadkach pretekst by mieć powód do zabicia setek wrogów. Dwa - Ciągłe umieranie niszczy efekt immersji i ciągłości fabuły. Co to za historia w której główny bohater co chwile umiera? (Odp. Planescape: Torment ) Nie pamięta się że chcemy zdobyć magiczny artefakt, tylko myślimy jak zaciukać tę chmarę eksplodujących goblinów. Wysoki poziom trudności jest wrogiem dobrej fabuły, nie moża mieć obu w jednocześnie. Zginąłeś. Wczytało cię od najbliższego checkpointa(to gdzie był ustawiony to inna sprawa). Po prostu nie widziałeś ekranu ładowania. Wymagające gry - TAK. Powtarzanie wyzwań które się pokonało tylko dla tego że checkpointy są ustawione od siebie w odległości kilometra ? NIE. Jeśli to kogoś bawi ? proszę bardzo ? ja się od tego trzymam z daleka.
 2. Zapomniałeś wspomnieć o debilnym egzaminie zawodowym. Nie ważne są rzeczywiste umiejętności ale jak wszędzie umiejętność wstrzelenia się w klucz. Najzabawniejsze jest że nie musisz nawet robić zadań - równie dobrze możesz zmodyfikować screeny w Paintcie. Z pewnością tak wyszkolonych pracowników oczekują firmy.
 3. Jednocześnie zgadzam się i nie zgadzam się z wpisem. Betesda ma talent do tworzenia nieciekawych fabuł i masy różnych głupot. Z drugiej strony popełniasz 2 podstawowe błędy "Poszukiwaczy Realizmu". Po pierwsze porównujesz fantasy do średniowiecza. Te dwa światy są z pozory podobne ale jednocześnie zupełnie inne. Różnią się religią, kulturą, geografią, istnieniem magii itd. To wszystko zmienia znaczenie słowa logiczne. Po drugie siedząc w ciepełku przy monitorze, po otrzymaniu przyzwoitej edukacji oceniasz zachowanie ludzi z innej epoki i świata. Tak, ludzie na przestrzeni dziejów zachowywali się w różny, często śmieszny sposób. 4) ATAKUJE SMOK! Coś czego nikt nie widział od TYSIĘCY lat! Tu nie ma czasu na chłodną kalkulacje. Liczy się każda sekunda. Człowiek polega na odruch i instynktach wyuczonych w trakcie życia. Nie mam pojęcia jak ktoś zachowa się w takiej sytuacji. Ten żołnierz postanowił pomóc więźniowi. Tak, to mógł być błąd, ten odruch dobroci mógł go kosztować życie. Ale w sytuacjach zagrożenia ludzie mogą łatwo się pomylić.
 4. Natknąłem się na bardzo ciekawy i dość nietypowy zespół. Miracle of Sound znalazł nisze w przemyśle muzycznym. Nie śpiewają o nieszczęśliwszej miłości czy jak bardzo są gangsta. Wybrali sobie znacznie ciekawszy temat - gry komputerowe. Wykorzystują przy tym przeróżne gatunki - od rocka po funk. Ot chociażby ten utwór na cześć największego bohatera galaktyki - Komandora Sheparda. Youtube Video -> Oryginalne wideo Wiele osób narzekało na najnowszą odsłonę CoDa, głównie przez, że są miażdżone w multi. Okazuje się że i na ten temat da się zrobić piosenkę. Youtube Video -> Oryginalne wideo Autorzy wiedzą że z piractwem się nie wygra, umieścili więc wszystkie utwory na swojej stronie. Mniej więcej co miesiąc wypuszczają nowy kawałek, są więc na bieżąco z najnowszymi grami. Jest spora szansa że śpiewają na temat gry w którą grałeś - mają w repertuarze Portal, Bulletstorm, Fallout, Dragons Age, Half Life i sporo innych.
 5. Gry Fantasy Flight Games są z reguły drogie. Nawet podstawowa wersja Warhammera 3 edycji kosztuje 300 zł.
 6. Wiron

  Nowa moda?

  Z powodu telewizyjnego show w którym zabijamy mutanty oraz stylizacji postaci na rednecków.
 7. Wiron

  Nowa moda?

  Tak, to jest mój pierwszy wpis. Powinienem się przedstawić, zapowiedzieć mnóstwo fajnych notek itd. Jednak wiem że to nikogo nie interesuje i przejdę od razu do rzeczy. Zbliża się premiera Bulletstorma, w maju (wreszcie) wychodzi Duke Nukem Forever, na wrzesień jest zaplanowana premiera RAGE. Mogą one przebić się do świadomości graczy i zapoczątkować fale gier stawiających na czystą rozwałkę, nie przejmujących się zbytnio fabułą, oraz posiadającymi napakowanymi testosteronem bohaterami. Nie uważam, że jest to nic złego, jednak przez niektórych może to być odebrane jako krok wstecz. Zwłaszcza gdy pojawi się parę kaszanek tego typu. A wy jak sądzicie? Czy tego typu gry wrócą do łask graczy i czy będzie na nie moda wśród twórców?
 8. Tuwim najlepiej opisał to co chcę powiedzieć: http://www.poema.art.pl/site/itm_2614_do_p..._czlowieka.html
 9. Zapraszam na serwis Po Prostu Graj . Jest to strona zrzeszająca ludzi grających w RPG przez internet. Pozwala łatwo znaleźć chętnych do gry. Co do programu najłatwiej rozmawiać przez Skype. Dodatkowo używamy specjalnych programów do gry pozwalających "rzucać" kośćmi online, a także zapisywać karty postaci i na bieżącą tworzyć mapki.
×
×
 • Create New...