Jump to content

MocnyKalafior

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About MocnyKalafior

 • Birthday 09/11/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

1,050 profile views
 1. Pad od PS'a traci przede wszystkim na tym, że jest stosunkowo mały, poza tym jest równie dobry jak ten od X360. Jeśli nie masz wielkich łapsk, będzie Ci się wygodnie grało;)
 2. Dozbieraj więcej i kup piec lepiej. Konsola to fajna rzecz, ale na te aktualnej generacji już chyba szkoda pieniędzy. @UP: Nie przypominam sobie. Półtorej roku temu kupowałem X360 i nikt zupełnie nie odradzał mi kupna konsoli. Bo nie było jeszcze tak głośno o next-genach.
 3. Z tego co się orientuję aktualizacja przede wszystkim poprawia optymalizację, która podobno była kompletnie skopana. Jak waży tylko 426 MB ja bym ciągnął bez wahania, zwłaszcza, że pewnie bez aktualizacji będą jakieś problemy z multi.
 4. Z klawiatury nic nie polecę, sam ostatnio się zastanawiałem nad nową i wybrałbym właśnie M$ SideWinder, ale na zamiarach na razie się skończyło. Jeśli o mysz chodzi - kupiłem niedawno Snipera i jestem bardzo zadowolony. Przyzwoita mysz w normalnej cenie, co zdawałby się potwierdzać artykuł z któregoś z ostatnich numerów CDA. Poza tym mówi się, że kabel nie jest najlepszy, ale aż tak źle nie jest, jeśli korzystasz z komputera stacjonarnego i kabel nie będzie narażony na jakieś szalone przygody powinien służyć przez dłuższy czas;)
 5. Pierwszy numer CDA kupiłem zwyczajnie pod wpływem impulsu. Przyciągnęła mnie pełna wersja Mass Effect'a (o którym wiedziałem wówczas tylko tyle, że podobno jest niezłą grą ) i parę interesujących mnie tytułów na okładce, na dodatek miałem pieniądze (!), więc bez wahania zaniosłem gazetkę do kasy:)
 6. Obie konsole spoko, sam korzystam z X360 Slim i jestem zadowolony, ale gdyby ktoś chciał teraz kupować konsolę tej generacji to chyba już lepiej PS3. Z tego co wiem lepiej znosi konfrontacje z nowymi grami, np. tymi na Frostbite, na X360 wyglądają on tylko średnio, a czasem nawet i tragicznie (MoH Warfighter...). PS. Jestem nowy, mam nadzieję, że się w strzeliłem w temat:)