Jump to content

Beamhit

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Beamhit

 • Rank
  Hobbit
 1. Powrót po dłuższej przerwie do pokazywania, jakie to kiedyś były gry. Dzisiaj zapraszam na Microprose Soccer. Najlepsza jak dla mnie piłka nożna na Commodore.
 2. Dzięki. Tak to jest jak raz na szybko zrobi się babola, a później wszędzie się wstawia kopiuj-wklej... Mea Culpa.
 3. Dzisiaj dla chętnych poznać starocie z przed 20 lat (albo dla takich starych dziadów jak ja), proponuje zapoznanie się (lub sentymentalną podróż) z grą komputerową Latający Cyrk Monty Pythona.
 4. Bo to jest ta sama gra Cztery lata po wersji 8-bitowej PSS (już wchłonięte przez Microsoft) stworzyło wersję na komputery 16-bitowe. Remake jednak już tak dobrze się nie przyjął (może też za sprawą upadku komuny w Europie Wschodniej).
 5. Specyficzna strategia z 1985 roku - Theatre Europe. Poprowadź Bratnie Komunistyczne Kraje lub siły stojące po stronie demokracji i wygraj walkę o Zachodnie Niemcy. Tylko uważaj, by przeciwnik nie sięgnął po broń ostateczną. Jak zwykle jestem otwarty na wszelką krytykę.
 6. Nie podobno, tylko wyszła Mało pamiętam jednak z tej gry, ale były to wyścigi motocyklowe (czy coś w ten deseń). Przynajmniej pierwszy etap polegał na pruciu na motocyklu i uważaniu na to, by obcy gang ciebie nie rozwalił. Nie wiem czy było coś innego na późniejszych etapach, bo gra nie przyciągnęła mnie na dłużej.
 7. Masz rację. Odnotowane i zapamiętane.
 8. Zapraszam do recenzji gry Aliens z 1986 roku. Można powiedzieć, że to taki prehistoryczny FPS I jak zawsze jestem otwarty na nowe uwagi.
 9. Jestem tu już długo, ale jako lurker No ale skoro poszerzam swoje horyzonty i sprawdzam czy się sprawdzę (kocham potworki językowe) w video-recenzjach staroci, to musiałem wyjść poza mój blog (który by łamał tutejszy regulamin przynajmniej w trzech miejscach). Padło na CDA. Dodatkowo ludzie mnie tu nie znają, nie mam swojego TWA i osobistych hejterów, więc jak ktoś mi napisze "koopa" albo "fapuję", to zrobi to pod dyktando własnych myśli, a nie dlatego, że mnie uwielbia lub życzy raka. PS. Nie jestem uchodźcą. Jestem banitą skazanym
 10. Powiedzmy, że 20 lat erpegowania trochę wypacza intonacje
 11. Dziękuję za uwagi i postaram się poprawić następnym razem
 12. Witam. Jeżeli kogoś to interesuje, oto moja pierwsza próba wydukania video-recenzji. Oldschoolowo, ale co tam. Samurai Warrior z '88 Oklaski i Hejty mile widziane.
×
×
 • Create New...