Jump to content

Seurakeu

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Seurakeu

 1. No i co z tego. I tak moglibyście je dać xD Też czekam na Ceville'a, może w końcu któraś przygodówka mnie przyciągnie na dłużej. Czemu nie ta?
 2. Właśnie, Morrowind. Gra jest ogromna i nawet po ukończeniu wszystkiego (ktoś tego dokonał?) można łazić i "zwiedzać" groty, ruiny czy kopalnie. Zabawę wydłużają mini dodatki tworzone przez fanów. Gra ma 8 lat, o ile się nie mylę, a dalej daje radę Oprócz tego Gothic I i II ze względu na genialną fabułę i świetny klimat.
 3. Dokładnie ten. Książe, po nich przejeżdża na ścianę obok. Proszę bardzo^^
 4. Taaa, Kiepscy... jak sama nazwa wskazuje są do kitu (moje zdanie). "Żart" leży i kwiczy, teksty są żenujące. Na prawdę lepiej pooglądać stareńkich Bundych (nie mam pojęcia jak to się pisze), niż patrzeć jak serialowy Waldek ma problemy z wysławianiem się i jakiś problem osobowości, co tłumaczyłoby jego debilny śmiech... Dziękuję^^
 5. Musisz podczas zjazdu manipulować księciem (prawo i lewo). Po przejściu skasowałem PoP-a, więc screena Ci nie pokażę, ale tam masz jakby łagodniejszy róg (chyba po prawej). Musisz go, jak już zjeżdżasz, pokierować tak, aż przejdzie na drugą ścianę i spokojnie zjedzie na dół. A teleportujesz się po wejściu w mapę (TAB). Zaznaczasz ŻP (ale musi być uzdrowione) i naciskasz klawisz magii. U mnie "E", chodzi o klawisz który aktywuje Elikę (hmm... ciekawe )
×
×
 • Create New...