Jump to content

drake29a

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. @SerwusX Zdaje się, że dwójkę można podpiąć pod GOG, wole poczekać na steamową, jedynka jest teraz za 8?, a dwójka za 20?, przy promocji 75%, gry będą kosztować odpowiednio 2, i 5?. Drożej, ale do steam jestem przekonany, a do GOG nie.
 2. Darksiders zdaje się że miało polskie napisy. Mam i jakoś tak mi się zdaje, że widziałem tam ojczysty język. Sprawdzilem, tylko angielska wersja Darksiders 1.
 3. Z fusów wywróżyć to mamy? Z tego co wiem na Wielkanoc są promocje często
 4. To skoro jest tanio dodatek do Civ5 to orientujecie się czy nie kupię dziś podstawki tanio gdzieś?;D
 5. A co Amazon może zrobić skoro podajecie adres w stanach? Weryfikacje kont pocztą?
 6. Nie potrafią czy sprzedają za drogo? Bo to jest takie wytlumaczenie jak "jestem piratem bo gry drogie". Blokada regionalna jest częścią dostosowania gry do różnych rynków. O ile producent w Polsce nie dostanie takiej kasy jak powiedzmy w UK, to w Rosji/Chinach dostanie jeszcze mniej, bo to są kraje biedniejsze. Zwykle okazuje się, że tanie kody, ze sklepów z kodami, pochodzą właśnie z rosyjskiej dystrybucji. Co wtedy? Oszukujemy dystrybutora i producenta, tak więc jest to takie samo łamanie regulaminu jak ściaganie gry. Przy okazji dajemy się robić w konia, bo sklepowi możemy naskoczyć jak nam konto zablokują. Pan Kowalski wchodzi na forum, kupuje grę z blokadą regionalną, np na sklepie X, Y, lub Z (bez nazw by nie robic napinek), po X czasu dostaje bana na konto, od dystrybutora dowiaduje się, że jego gra nie byla przeznaczona na polski rynek. Do kogo może miec pretensje pan Kowalski? Do siebie, czy do uzytkownikow, i forum ktore podsunelo mu lipne oferty. Odpowiedz jest prosta, może miec i do siebie i do forum, ale praktyka jest taka, ze bedzie mial zazwyczaj do forum. Dragon Age II na promo jakiejś gdzieś sie znajdzie? Kolo 20 zł?
×
×
 • Create New...