Jump to content

Maxiuu

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Maxiuu

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 12/08/1993

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Płock

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Uzależniony od WoW-a -,-
 • Ulubiony gatunek gier
  Wyścigowe
 1. Maxiuu

  5ł17 Ff13R5HyQ :*:*:* :3 ^^

  Pierwsze efekty pojawienia się bloga Darusia w polecanych? A usuniecie tego bloga lub wpisu pokazało by tylko że są równi i równiejsi na cdaction.pl.
 2. Maxiuu

  Kupiłem CiDiAkszyn ;D

  No raczej, wystarczy spojrzeć na jego posty, całkiem normalne
 3. Maxiuu

  Call of Duty: Modern Warfare 2

  Mam małe pytanie dotyczące tego meczu. Czy gracie na prywatnym serwerze? Bo jeśli tak, to możecie i mnie dopisać do listy, bo na pewno będę (Steam nick - maksi891 [MaXiu]) :]
 4. Jako, że pograłem już trochę w multi, jak i w single MW2, uważam, że są to źle wydane pieniądze. Single choć filmowy, to jednak fabuła jest tak grubymi nićmi szyta, że czasem bardzo irytuje. Spec Ops, przy którym myślałem, że spędzę trochę więcej czasu, jednak "trochę" wyśrubowany poziom trudności (a może ze mnie wielki każual? ), mocno odpycha od tego trybu. Multi, choć dużo bardziej rozbudowane, nie daje mi takiej przyjemności jak w mw1 (laaaaaagi), nie ma tego kochanego szukania serwerów , dostosowania gry do takiej jakiej chce (ten hc tdm może się schować, na 12 graczy i w dodatku z ogniem przyjacielskim, dziękuje), no i oczywiście super dobrze działający system przydzielania do serwerów (zapomniałem nazwy ), dzięki któremu na wyszukiwanie tracę tylko 5 minut, a nie 2 . Do samej rozgrywki w multi jednak nic nie mam, jest prawie taka sama jak w MW1, więc bardzo dobra. Tak więc, nie polecam tej gry, bynajmniej nie za taką cenę (99zł to już inne gadanie ), 8/10.
 5. Maxiuu

  Wirtualnym palcem po wirtualnej mapie

  Gogle Earth (dlaczego autor o nich nie wspomina?), ma jednak najwięcej opcji i możliwości. Ech te loty nad Alpami
 6. Maxiuu

  15 rzeczy które trzeba usunąć z gier

  To może ja dorzucę moje 3 grosze (parę punktów pominąłem, z powodu mojego wrodzonego lenistwa (; ): 15 - Ok, sztuczne wydłużanie gry jest be i z tym się zgadzam, ale jeśli chodzi o otwarty świat sprawa nie wygląda już tak kolorowo. Taki otwarty świat w samej swojej idei jest świetnym pomysłem, gracz spokojnie przechodzi sobie wątek główny, a potem odkrywa sobie stopniowo piękny i tajemniczy świat [i tu wstawić nazwę]. Niestety wiele razy programiści najwyraźniej zapominają że taki otwarty świat trzeba czymś wypełnić i taki oto sposobem powstają takie potworki jak Fuel (ależ ja i mój xbox się wynudziliśmy grając w to) czy Oblivion (może i ładny, ale imho trochę pusty) 14 - W tym przypadku ani trochę nie zgadzam się z autorem artykułu. Nie wyobrażam sobie żeby w kolejnej części np. CoD-a nie było pistoletów czy innych słabych broni, wiadomo są prawie bezużyteczne, ale jednak budują klimat gry. 13 - Tutaj po części się zgadzam, źle zaimplementowane QTE często wprowadzają gracza w stan irytacji, ale jednak gdy ktoś odwali kawał dobrej roboty w tej dziedzinie, mogą umilić i urozmaicić rozgrywkę, a także pokazać całkiem fajne i efektowne scenki, które w normalny sposób nie były by możliwe do wykonania. 12 - Ja jednak wole dostać bardzo dopracowany produkt, niż grę która była widocznie wydawana na pośpiech. 11 - Problem raczej mnie nie dotyczy, ponieważ gram głównie na konsoli. 9 - Jeżeli misja eskortowe będzie dobrze zrobiona, a AI osoby którą musimy się opiekować będzie stało na bardzo wysokim poziomie, to czemu nie. 8 - No i dobrze, im więcej tego co kochamy, tym lepiej (chociaż nie sprawdza się to we wszystkich przypadkach (: ), oczywiście stojącego na tak samym wysokim poziomie (dziwie się że Ramzes nie wspomniał o Simsach - 53 tytuły jednak robią wrażenie). 6 - Tak samo jak w punkcie 11. 5 - Takie odblokowywanie dodatkowej zawartości, sprawia mi wielką przyjemność (ale się nacieszyłem odblokowując wszystkie samochody w Forzie). 4 - Spin-offy nie są złe, pod warunkiem że właściwa seria jest nadal prowadzona. Jednak takie "szafowanie gatunkami" jest wkurzające zwłaszcza gdy "kopa w d..." dostanie nasza ulubiona seria. 3 - I tu się zgadzam, gry naprawdę często aż powalają swoim poziomem trudności (często można nie zauważyć że właśnie zniszczyło się ostatniego bossa i zaraz będą lecieć napisy końcowe), jednakże dzisiejsze gry, zwłaszcza na wyższych poziomach trudności, stanowią często wyzwanie (hardcorowym graczem nie jestem, ale każualem się też nie nazwę). 1 - Ten punkt mija się trochę z celem całego artykułu i powinien być chyba scalony z "DRM-y i inne dziwaczne zabezpieczenia".
 7. Maxiuu

  Kontuzja Wasyla..

  "Zostanie najprawdopodobniej zawieszony" Chore.. wiadomo w piłce zdarzają się wypadki, ale żeby go od razu zawieszać (wątpię żeby zrobił to specjalnie, za szybko się to wszystko działo)
 8. Maxiuu

  CDA 09/09

  Każecie nam czekać jeszcze jeden dzień... i mamy za to jeszcze zapłacić 1zł :< A tak na serio - świetne pełniaki, świetna zawartość, świetny numer.
×