Jump to content

tommy50

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Resident Evil 6 Fallout New Vegas Ultimate Edition Obie gry są realne i w zasięgu umów CDA (RE 3,4,5 były w CDA, a kolekcje klasyki od cenegi są regularnie)
 2. Poza tym drodzy Koledzy Gracze. Kupujcie CDA, gdyż jak jego zabraknie to dopiero będzie płacz i żal. Do tego w CDA pracują Rodacy i to jest ich miejsce gdzie zarabiają na chleb dla siebie i swoich rodzin. W Polsce jest już gigantyczne bezrobocie i należy bronić miejsc pracy. Od 16 zł nikt nie zbiednieje raz na miesiąc. To kosztuje tyle paczka fajek + piwko z dyskontu. Jak palisz zapal dziennie o dwa papierosy mniej i bedziesz miał na CDA i organizm mniej zdewastowany. Tak samo odpuść sobie piwko na tygodniu. Będziesz zdrowszy, brzuch mniejszy i kasę na CDA już masz. Podaję przykłady dla tych, którzy kasy mają mało. Jak miałem dołek finansowy to założyłem zeszyt "zakupowy" i zapisywałem wszystko co kupiłem w miesiącu. W następnym miesiącu usiadłem przy liście i oznaczyłem te pozycje które były zbędne lub nietrafione. W ten sposób w ciągu kwartału ograniczyłem wydatki o 30% Da się jeśli się chce. Nie płaczcie więc proszę że nie macie 16 zł na CDA jak marnotrawicie kilka stów na nie potrzebne do życia pierdoły np piwa w knajpach gdzie jedno piwo potrafi i 10 zł kosztować.
 3. No cóż, Szmugler ma rację, nie ma sensu szarpanie się na forum i wymyślanie teorii spiskowych. Trzeba się cieszyć, że CDA coś wogóle dodaje na Cover. Jak nie pasują pełniaki to nie kupować. Ja osobiście miałem wykupione trzy roczne prenumeraty i po ostatniej już wolę isć do kiosku i kupić jak numer mi odpowiada. Czemu już nie prenumeruję? Ano chcę mieć czasopismo w dniu premiery a nie tydzień po niej mimo że mieszkam we Wrocławiu. Już wolałbym podjechać do redakcji po numer zamiast czekać i czekać. Akurat redakcja w zaden sposob nie sprzedaje itd. egz. pisma. {smg] Do tego wcześniej nie pakowano w folię numerów i przychodziły pogięte a plakaty podarte. Problem znikł jak zaczeli wysyłać foliowane tak jak w kiosku. Wracając do tematu pełniaki zacne i ciesze sie z przygodówek. Za pełną cenę ich bym nie kupił a na cover pasują. Hitów nie oczekuję, gdyż jestem realistą i byłbym za tym żeby jeden z coverów był jakimś tytułem retro. Swoję drogą CDA ma już chyba licencje na kilka tys gier. Czemu nie założycie własnego GOGa i nie będziecie ich sprzedawać? Sam bym wciągnął kilka klasyków. Bo nie mamy prawa by je wielokrotnie dystrybuowac. Kupujemy prawa do JEDNORAZOWEJ "emisji" na coverze, a nie prawa do ciaglej dystrybucji.
 4. Moim zdaniem rozsądnie będzie dać Dead island GOTY choćby z tego powodu, że w kwietniu premięrę będzie miała następna część tej gry i byłaby to zarówno dobra reklama "dwójki" jak i bardzo mocny pełniak dla CDACTION napędzający sprzedaż numeru. Myślę, że jest to realne i nawet bym obstawiał, że Dead island się pojawi. Oby był to GOTY.
 5. Prawda jest taka, że CDACTION nie może sobie pozwolić na takie cyrki w prenumeracie. Jak ludzie przestaną prenumerować, a sprzedaż czaspoisma dalej będzie spadać, to twórcy CDA pójdą na bruk. Dlatego uważam, że każdy pracownik CDACTION powinien się sprawą beznadziejnie działającej prenumeraty zainteresować i podjąć stosowne interwnecje. Chyba lepiej żeby sami po godzinach pakowali gazetę do wysyłki, niż by siedzieli w pośredniaku.
 6. Mamy 17.02.2012r. godzinę prawie 18 i dalej nie ma czasopisma mimo że jest już prawie 3 dni po premierze w kiosku. Masakra jakaś.
×
×
 • Create New...