Jump to content

Naxer2272

Forumowicze
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Naxer2272

 • Birthday 08/13/1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Linux na HDD? Masz na myśli takiego co można odpalić przez pendriva itp.? Tu mogę mieć problem. Moja klawiatura jest na USB i przez to komputer nie reaguje na nią podczas wyboru systemu Poza tym kojarzysz wydanie TF2 na Maca? rozdawano wtedy słuchawki w grze które teraz warte są z 50 Euro. Kto wie czy tak nie będzie z tym itemem.
 2. Wcześniej uczepiłem się Magicki teraz uczepie się Sonica. Problemy mam czasem podobne do tych z Magicki ale wiem że to tylko okresowe (a przynajmniej mam taką nadzieję) ale nie o to mi chodzi. Problem dotyczy mikrofonu w multi a konkretniej innych graczy, ja swój odłanczam bo z tego co widzę nie ma w grze opcji co do mikrofonu (to jedyny rodzaj komunikacji w tej grze, nie ma tam czatu!), ale inni mają je ciągle włączone i ciągle słychac jakieś denerwujący piski, rozmowy itp. Nie powiem im by wyłączyli mikro bo nie mam jak, a nawet jeśli to nie wiedziałbym jak im wytłumaczyć by go wyłączyli. Więc, da się jakoś wyciszyć graczy? Patrzyłem w Steamie tam chyba nic takiego nie ma
 3. Aktualizacja nic nie dała. Wyrzuca mnie na pulpit co każdy początek nowego rozdziału, przez chwile po załadowaniu pokazuje się gra a potem wychodzi kolejne ładowanie i crash. Zdarza mi się też gdy dołączam do gry w której jest kampania z DLC (nie dotyczy wyzwań i pojedynków). Problemy w pierwszym poście dotyczyły kolegi bo mu się Source Filmmaker aktualizował.
 4. Windows 7 32-bitowy procesor: AMD Phenom? 9500 Quad-core Processor 2.20 GHz RAM: 4 GB Klasyfikacja: 5.4 O to chodziło bo ja niewiem Jeśli chodzi o sterowniki to jestem w tym zielony. Edit: Zauważyłem że te błędy wyskakują głównie gdy staram się grać z kumplem. Mimo to właśnie wywaliło mnie na pulpit po tym jak cała moja drużyna zginęła.
 5. Witam Magicka wciągnęła mnie od razu gdy zacząłem w nią grać ale jej stabilność pozostawia wiele do rzeczenia. Chodzi mdz. o: - wiecznie ładującą się grę, pasek ładowania zatrzymuje się przy samym końcu i nie zamierza iść dalej. - znowu niedoładowania, idąc na tą imprezę z okazji ocalenia świata mam bez przerwy czarny ekran i muzyczkę, kolega miał ten sam problem po przejściu na inny poziom. - wywalenia do pulpitu, wcześniej zdarzało się po ukończeniu rozdziału (teraz nawet nie mogę dojść do jego końca bez utraty towarzysza lub crasha), teraz zdarza się to jak gdzieś dołączę. - problemy w multi. kolega nie widział przeciwników, atakował (a przynajmniej próbował) ale ja widziałem go tylko chodzącego po mapie. To wszystko co pamiętam i myślę że było tego więcej. Wszystkie te błędy występowały przy grze z moim kolegą, wcześniej też się zdarzały ale nie tak często. Robiłem reinstall i usuwałem plik Magicka.exe a potem sprawdzałem spójność plików gry ale jak widać nic to nie dało. Mam oryginał na Steamie. Bardzo was proszę pomóżcie mi ta gra jest zbyt fajna żeby miała tyle problemów