Jump to content

Goose

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Goose

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 12/03/1990

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. To coby narzekającej tradycji mej mętnej osobowości stało się zadość (o jeny..). Przeczytałem przez ramię koleżanki parę rozdziałów. Konkluzja nr 1. - Kyrieeleison po kolejnym rozdziale Konkluzja nr.2 - płytkie toto jak małe piwo po dłuższym namyśle i kolejnych 2 rozdziałach...Konkluzja nr.3 - Przeżyłem Harlequiny, stwierdzam że są lepsze.
 2. Ano prawda, nawet gdzieś mi zalega ten nr. CDA. Jeżeli miałby to być jednorazowy wyskok, proponuje również film Bolla (Bola ? zBola ? erm.. ) pt. Postal
 3. Szczególnie polecam wycieczkę krajoznawczą po siedzibie KGB i wycieczkę do Egiptu Obecnie przebrnąłem przez inną książeczkę Pilipiuka -"Rzeźnik drzew". Teraz dobieram się do "Homo bimbrownikus", zapowiada się nieźle PS. próba rekonstrukcji Wędrowycza "prawie-za-młodu"
 4. Wszystkie inne STALKERy oprócz wątka fabularnego, chowają się przed modem do "Cienia Czarnobyla" - L.U.R.K (polecam sprawdzić na moddb.com ). Wszystkie laboratoria spowodowały wzrost zużycia pampersów do poziomu rocznego ....w 2 wieczory. (PS. mnóstwo zmian i mnóstwo pukawek nowych etc etc etc, długo by wymieniać)
 5. A oto lista gier , która dla mnie jest Das PanzerKampfwagen Gieren Ausf. A (pisownię wybaczcie, nie germanizowali mnie, a kolejność gier losowa) 1. Carmageddon (1) - niezniszczalna muzyka w wersji instrumentalnej Fear Factory (<3), odpowiednie podejscie i nawet wyjedziesz z mapy, świetny klimat, na tamte czasy genialna grafika, świetne wykonanie, świetne pojazd, sążna psychodela 2. Pierwsze 2 Earthsiege a) klimat B) klimat c) klimat ! 3. Earthsiege : Starsiege + tribes 1 (szczegolnie edycja kolekcjonerska) a) KLIMAT do potęgi wykorbionej nadświetlnej o mocy 3.5 bara na szprychę pompy o nominale 3 butelek z kremem do rąk. B) historia, zawiłośc a jednocześnie nie skomplikowaność c) genialne wykonanie d) dobra konkurencja dla Mechwarriorów e) świetne dialogi docinki dzwieki pukawki HERCulany, tanki, ekipaż, gorzoła "Krasnaja Pyłna Zwiezda" marki Marspol....tiaaa f) w demo za młodu tłukłem do późnej nocy (podobnie jak demo Carm1...bez głosu ) g) innowacyjność Tribesa h) samopały i) PRZESTRZENIEEEE :O 4. seria Mechwarrior - j/w 5 Hidden & Dangerous - w demo również potrafiłem ciąć non-toper (R.I.P K.Ś.G.) 6. Operation Flashpoint -BIS i (jeszcze wtedy) Code-disasters mają u mnie 40 ołtarzyków zespawanych z Awtomatów Kałasznikowa -do dzisiaj gram z kumplami od zadymy (w OFP) i od flaszki (synonim "OFP") w grupach fanatyków co-opów 7. Driver -...wiadomo za co i czemu 8. GTA 1 + GTA London -j/w Uf, przegrzanie rdzenia.
 6. Hm, w polemikę włazić nie chcę zbytnio, azaliż chciałem jedną myśl natchnioną ukazać... Otóż pewno wielu z was grywa w multi przeważnie, a gdyby PEGI czy inne systemy oznaczeń był przez sprzedawców przestrzegane (jak w wielkim super uber hiper mega krieg US und A [ponoć]) w większości gier, takich jak w/w GTA IV (ostatnio grałem po sieci jakieś...powiedzmy 2 miechy temu, do tamtej pory średnia wieku [szczególnie boleśnie stwierdzana przez VoIP, jakby mi ktoś genitalia szpadlem przetrącił) była ~10-12 a i pare 8 latków się trafiło. Nie jest to odosobniony przypadek , w sumie, wg mego nieskromnego zdania dotyczy on większości "mainstreamowych" gier. Konkludując, przestrzegając PEGI nastąpiłby przesiew największej grupy-niszczącej-przyjemność-z-MP-na-publicznych-serwerach (w skrócie GNPZMPNPS)....oczywiście bez obrazy tutaj zgromadzonych młodocianych (...chociaż po prawdzie dynda mnie to). Bózapłać za przeczytanie i wybaczta tasiemca.
 7. Limit aktywacji jest też zastosowany w zacnym symulatorze LFS a.k.a Life For Speed. Była ongiś afera o znikający klucz/hasło z konta e-mail objawiająca się wysoką gorączką użyszkodnika i wywaleniem okolo 20 funciaków w błoto (a sama gra, wg mej nieskromnej opinii świetna)a także rożne "cracki" odblokowywujące wozy i tory z wersji pełnej. Limit aktywacji na miesiąc wynosi 3 sztuki, a aktywować trzeba po większych patchach, czy zmianie części w PieCu...hm Zastanawia mnie skutecznośc takiego ustrojstwa.
 8. Zasadniczo, jako że strasznie sympatyzuje z osobami grającymi w byłe wytwory Sierry, jutro wrzuce płyciwko i sprawdze. Typuje 2 odpowiedzi - przy instalacji / odpalaniu gry - odpalając notatnikiem któryś z plików gry. Czas wyciągnąć Spinfuzora spod lady.
 9. Ponoć to powszechny problem, ja, kupując Tribes'a (jestem fanem całej sagi Earthsiege z wyszczególnieniem Starsiege i Tribes 1) Zemstę, po pol roku chcialem na nowym kompie odpalic ponownie grę, a gra usilnie mi wmawiała że mój CD key jest używany , kontakt z obsługa niestety 0wy, również u dystrybutora, wtedy mnie olśniło że mam tego Tribesa w CDA, "obejscie" cd-keyem zadziałało, chociaż obecnie nie wiem czy ten cd key działa nadal.
 10. W sumie w ostateczności sugerowałbym rzecznika praw konsumenta. Cholerna biurokracja oderwana od rzeczywistości.
 11. http://img524.imageshack.us/img524/6779/img2733de.jpg http://img180.imageshack.us/img180/4290/img26552.jpg http://img297.imageshack.us/img297/6384/img2782.jpg http://img260.imageshack.us/img260/7619/img2598m.jpg http://img405.imageshack.us/img405/318/img2673v.jpg http://img180.imageshack.us/i/img2607f.jpg/ Jeszcze kilka innych fotek poglądowych
 12. Zdjęcie Konkursowe (strzelone podczas ostatniego LARPa)
×
×
 • Create New...