Jump to content

Bananowo

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Już naprawiłem. Jakby ktoś szukał tu jest rozwiązanie: link "Wchodzisz do: C:\Users\Twój użytkownik na kompie\Documents\My Games\Borderlands Game of the Year\WillowGame\Config\ usuwasz dla pewności te dwa pliki z ustawieniami WillowEngine.ini i WillowGame.ini Włącz grę bez aktywnego spolszczenia w języku angielskim. Ustawienia sterowania, dźwięku, grafiki itp. zresetują się więc ustaw je ponownie tak jak sobie tego życzysz, wyjdź z gry. Obydwa pliki zostaną znowu utworzone z pożądanymi ustawieniami. Teraz wejdź w Właściwości obydwu plików, zaznacz Tylko do odczytu, kliknij Zastosuj a potem OK. Teraz możesz grę włączać już po polsku i nie powinno się już więcej ten błąd przytrafić. Czasem może się jednak zdarzyć że gra uruchomi się w oknie albo w nie takiej rozdzielczości jaką ustawiłeś, więc czynności powtórz. No i w opcjach gry wyłącz Launcher który się uruchamia przed grą, bo podobno on również krzaczy ustawienia"
  2. Zrzut ekranu Zrobiłem aktualizacje sterów oraz dokonałem naprawy plików Steam i nic, po za tym błędem innych nie zauważyłem
  3. Witam, mam problem z teksturami w ekwipunku/ sklepie tj. brak tekstur przedmiotów. Próba naprawy plików steam nic nie dała. Ktoś ma jakieś pomysły?
×
×
  • Create New...