Jump to content

LokuS

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About LokuS

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 01/09/1994

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 1. Punkty można w końcu wykorzystać jedynie na gry z listy CDPROgramu? W komentarzach pod ostatnim newsem na ten temat niektórzy pisali coś, że kody są uniwersalne, ale niby zostało to zdementowane.
 2. Tym razem pierwsza myśl - Jaskółka Uwięziona w wykonaniu Marcina Maliszewskiego.
 3. Nie, na główną na CDA. Tak odnośnie prowokacji w internecie, przejrzyj demoty tego użytkownika: http://demotywatory.pl/user/hanusz
 4. Polecam OmeN2501 - okładki (sporo dla Fabryki Słów), arty promocyjne i inne, warto rzucić okiem. Radojavor - ciekawe m.in. sceny batalistyczne, arty promocyjne Empire: Total War. freelancah, joshushund - głównie terragen, space art. Fishbot, Bimberion, Tomer - po starej 'znajomości', chociaż niektóre prace nadal robią na mnie wrażenie. Znalezione w swoich favach, teraz dużej części prac bym tam nie dodał, ale cóż, na dA nie siedzę od prawie 3 lat, jedynie czasem wejdę i poprzeglądam, nie dodając nic i nikogo do ulubionych.
 5. LokuS

  Battlefield..

  Albo wersja international darmowego BFa, który działa/miał działać na rynku azjatyckim.
 6. LokuS

  SQL....

  3 dni po 8 lekcji? :o W środę i czwartek masz po 3 lekcje czy jak? W pierwszej gimnazjum miałem w sumie najwyżej 30-32h w tygodniu.
 7. LokuS

  IPS Driver Error

  Masz za długi kabel od klawiatury.
 8. W takim ET levele się wbijało na 3 mapy (ETPro), ew. były serwy z xp save na jakiś czas (jaymod, noquarter, etpub). I było dobrze, nie było takiej przewagi pomiędzy graczami (no, chyba że na etpro, ale tam na początku zawsze jest ciężko)
 9. Czy granie na rosyjskim retailu przez graczy z Polski jest legalne? Jeśli tak, to czy użycie zaangielszczenia jest dozwolone?
 10. Witam. Mam problem z tą grą. Mianowicie, kiedy ją uruchamiam i kiedy rozpoczynam nową grę nie ma żadnych filmików. Próbowałem reinstala, lecz nic to nie dało. Podobnie stało się przy demie Kane & Lynch. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
 11. Mam problem z komputerem. Gdy gram w niektóre gry (nie wszystkie) po jakimś komputer wchodzi w stan czuwania, a przycisk, którym się włącza monitor zaczyna migać. Czasami VPU Recover resetuje akcelerator graficzny, ale zazwyczaj nie da się z tym nic zrobić, pomaga jedynie restart komputera. Próbowałem zaktualizować sterowniki, ale to nic nie dało. Przed zmianą monitora, na starym CRT Philipsa, nie było takiego problemu. Mój sprzęt to: Celeron 3,06, Radeon X600, płyta główna MSI 915 Neo2, pamięć DDR PC400 256MB x2, HDD WD CAVIAR 160GB Monitor Samsung SM940N.
×
×
 • Create New...