Jump to content

królu

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 1. Niestety nie wiem o co chodzi, chciałem tylko sprostować, że ten moment jest bliżej połowy niż początku gry
 2. Kolejny problem, dotyczy Half Life 2 wraz z Ep 1 i 2. Otóż mam system głośników 5.1 i w HL chodzi toto słabo, tzn strasznie ciche dźwięki w obu tylnych głośnikach. Dochodzi do tego, że podczas rozmów gdy tylko się odwrócę plecami do NPCa to prawie że w ogóle nie słyszę co on mówi. W innych grach dźwięk chodzi bez zarzutu. Co więcej, w HL2 (bo w Ep o ile dobrze pamiętam jest z tym ok) nie mam w ogóle muzyki. :? Piszę o tym dopiero przy okazji gry w Ep2, bo 5.1 mam dopiero od niedawna. . Ktoś ma jakiś pomysł? :?: :roll:
 3. Wystarczyły najnowsze sterowniki, ale dzięki
 4. No z tymi napisami mam tak jak przedmówca, w Episode Two eleganckie polskie napisy Za to mam inny problem: najciemniejsze tekstury są u mnie czarne jak smoła (np ziemia na samym początku), ktoś wie co jest przyczyną i co zrobić żeby było elegancko?
 5. 512 MB DDRAM, procek Athlon 3000+, Karta GeForce 6600 128 MB I jedno pytanie: pójdzie mi (oczywiście nie jako slideshow ) Half Life 2: Episode Two :?:
 6. EGM rzeczywiście chyba jest najlepszy, chociaż osobiście nie lubię przygodówek Poza tym jak Smuggler walnie jakąś recenzje to też ją szybko pochłaniam (inna sprawa że pisze też pod inną xywką). A najlepsze hity recenzuje przecież Hut, i wg mnie nieprzypadkowo. Podobają mi się też pełne humoru recki Q'nika, Cormaca i Allora, "hardkorowe" Elda i "kaszankowe" Eugeniusza Siekiery. No i tyle wyróżnień Oczywiście recki reszty redaktorów (ktoś w ogóle został??) także mi się podobają, jakoże CDA nie ma właściwie słabych punktów
 7. Ja nie czytam z reguły AR i NL Dżołk oczywiście Z kalejdoskopu czytam tylko to co mnie zainteresuje, nie czytam tipsów i nieinteresujących mnie zapowiedzi i tematów numeru. W ogóle chyba jeszcze nigdy nie przeczytałem nawet wszystkich recenzji z jednego numeru Wiem, jestem grzesznikiem
×
×
 • Create New...