Jump to content

karczus

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About karczus

 • Birthday 03/15/1998

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Seria Assassin's Creed, Batman Arkham Asylum, The Elder Scrolls V Skyrim, League of Legends
 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 1. Niejaki Dem nagrał ostatnio krótki filmik dotyczący My Little Konwentu odbywającego się w Krakowie. Ostrzegam tylko żeby nie brać tego na poważnie. Poza tym z jednego z komentarzy wynika,że on sam jest bronym,ponieważ na jednym z wcześniejszych filmów miał figurkę Applejack,choć nie wiem czy jest to do końca zgodne z prawdą. Podejrzewam,że nagrał to tylko po to by wywołać kłótnie w komentarzach.
 2. Skoro tyle osób wrzuca swoje rysunki to może i ja też pokaże coś swojego: http://karczus.deviantart.com/ Nic specjalnego,ale zawsze coś. @Apostoł Bardzo fajny rysunek,naprawdę mi się podoba. Co do sezonu 3 to mam nadzieję,że będzie miał więcej niż 13 odcinków. Szczerze to wolałbym poczekać trochę dłużej i dostać pełny zestaw naprawdę udanych odcinków niż mieć ich tylko tyle,ale kto wie jak to będzie wyglądało.
 3. Mimo to,że będąc bronym powinno mi się to nie podobać to śmieszy mnie to. @Stubbs Troskliwe misie? Jakoś wątpię,że odniesie to taki sukces jak MLP:FiM. Może dlatego,że te miśki jakoś szczególnie do mnie nie przemawiają. Poza tym raczej wystarczy mi,że oglądam już jedną kreskówkę tego typu
 4. Dla tych,którzy nie znają innych jego filmików polecam ściszyć głośniki
 5. @Klekotsan Powiedziałem,że przez tą parodię zainteresowałem się MLP,nic nie wspomniałem o tym,że mi się to podoba Ktoś wcześniej wspominał o Tenacious D. Lubię ich piosenki,a szczególnie Tribute. Fajnie,że wracają z nową płytą(BTW zadziwia mnie ten feniks na okładce). Ostatnio zainteresowały mnie fanfiki. Chcę zacząć czytać Fallout Equestria,ale jest to dosyć długie,więc nie wiem czy się opłaca. Ktoś to czytał i powie mi czy warto zacząć?
 6. Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. MLP:FiM zainteresowałem się przez parodię(swoją drogą jej twórca sam jest bronym). Spodobały mi się animacje postaci. Wcześniej obiło mi się o uszy to,że ta kreskówka jest popularna,postanowiłem więc ją sprawdzić. Zacząłem od dwóch pierwszych odcinków. Szczerze to nie zrobiło to na mnie jakiegoś dużego wrażenia. Mimo to,coś wciąż ciągnęło mnie by oglądać dalej. Obejrzałem więc kolejne odcinki i... wciągnąłem się. Na samym początku coś się we mnie buntowało(dlaczego niby mam oglądać bajkę dla małych dziewczynek?!),ale teraz się już do tego przyzwyczaiłem. Od tego czasu obejrzałem wszystkie odcinki. Śledzę ten temat od dłuższego czasu i to głównie z niego czerpie informacje o fandomie(chociaż od jakiegoś czasu zacząłem odwiedzać For Glorious Equestria oraz Equestria Daily). Lubię też oglądać wstawiane przez was arty i filmiki,jako że sam raczej nie umiem ich znaleźć pośród czeluści internetu. Mam więc nadzieję,że nie upadnie on w czasie oczekiwania na trzeci sezon. Pozdrawiam.
×