Jump to content

Ryze

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Ryze

 • Rank
  Hobbit

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. To nie chodziło o brak popularności, tylko zmienił się zarząd i stwierdził, że serial sci-fi im się nie podoba w ramówce. Ja serial mogę oglądać codziennie i nie ważne, że odcinki widziałem już kilka razy A swoją drogą firefly pojawia się też w innych serialach, chociażby battlestar galactica, pilotażowy odcinek, kiedy Roslin jest z wizytą u doktora, w oknie widać przelatującego firefly'a.
 2. Standardowe chłodzenie ledwo radziło sobie z 1156, z 1155 jest lepiej, ale ja i tak zainwestowałbym w lepsze chłodzenie. Szczególnie, że przy niektórych można się nawet pokusić o pasywne na CPU. A przy tej płycie przydałoby się trochę podkręcić procka, bo w testach nieźle sobie radzi.
 3. Może uda się rdzenie odblokować na tej płycie
 4. W GT660 ma 2 rdzenie, ale 4 wątki. Jak ma być do gier, to wolałbym mocny i5
 5. Jak na mój gust, to lepsze chłodzenie oferuje MSI N570GTX Twin Frozr II/OC, cena porównywalna. Przy GTX570 dobrze, żeby był zasilacz dobrej marki 550W
 6. Z drugiej strony jak lubisz mieć włączone dużo aplikacji naraz to 4 GB może być przydatne. JA sam zwlekałem z przejściem na system 64 bitowy, ale opłacało się. Czasami pojawiają się problemy z kompatybilnością, ale coraz rzadziej (zresztą wujek google pomaga )
 7. NAwet nie zauważysz spadku wydajności, Zresztą przy Sli/CFX też spadek wydajności dla trybu x16/x8 byłby niewielki
 8. Za 300 można dostać używaną 4870. Mam i po ponad 2 latach gierki wciąż chodzą bez problemów
 9. O gustach się nie dyskutuje. Mi akurat smakuje te niepasteyzowane, chociaż zazwyczaj preferowałem te "normalne" piwa
×
×
 • Create New...