Jump to content

Cioper

Forumowicze
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • AIM
  1582529
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Skąd
  Gdynia
 1. Cioper

  World of Warcraft

  Polecam stronę http://www.thottbot.com/ - opis WSZYSTKIEGO ze świata Warcrafta, od przedmiotów przez czary po opis questów. Co za sens grac na pirackich serwerach jak możesz grać na oryginalnych? -.-' Poza tym gra na pirackich serwerach nie ma sensu.
 2. Cioper

  World of Warcraft

  Pff... Zdobycie samej gry nie jest żadnym problemem. Teraz nawet sam Blizzard umożliwia ściągnięcie całej gry za free (stąd pobierasz installer http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/d...-downloader.exe który ściąga pełną wersję gry) a to w związku z 10-dniowym trialem. (takie jakby demo, grasz sobie w pełnego WoW'a, ale tylko przez 10 dni - na stronie http://teaser.wow-europe.com/ rejestrujemy się i dostajemy e-mail'em klucz do triala) Tak naprawdę te około 150 złotych płacisz więc nie za kopię gry, a za sam klucz, bo bez niego nie założysz konta. Co do wymagań gry to dosyć długo grałem na wymaganiach mniejszych niż minimalne wymagania gry (AMD Duron 750 MHZ, 256 MB RAM DDR 133MHZ, GeForce 2 MX 64 MB) i na minimalnych detalach grało się całkiem normalnie i bez zaciachów. (te pojawiały się w większych grupach podczas instantów, najgorzej zaś było w dużych miastach [stormwind, Ironforge, Ogrimmar] gdzie był pokaz slajdów [a dokładniej to co dwa kroki gra sie zatrzymywała na 2-3 sekundy], po prostu wszystko się długo ładowało... o raidach i battlegroundach oczywiście na takim sprzęcie można zapomnieć )
 3. Cioper

  Jak wygląda praca w CDA?

  Hmmm... Właśnie obejrzałem "Wirtualną przechadzkę po redakcji" z urodzinowego numeru. Oczywiście nie zdziwiło mnie, że nigdzie nie było Smuggler'a. Zdziwiło mnie natomiast, że nigdzie nie znalazłem miejsca, w którym on pracuje. Co prawda nie wszystkie zakamarki redakcji zostały pokazane... no ale zobaczmy co zostało: serwerownia (odpada zresztą za ciasno), DTP - "Jaskinia Trolla" (hmmm no chyba że ten Troll to on... ale też coś za ciasno tam, gdzie zmieszczą się te tony listów?), toalety (niby przestrzeni dużo ale pewnie całej redakcji by przeszkadzało, gdyby ktoś tam pracował ) i magazyn (no to miejsce najbardziej by chyba pasowało...). A jeśli to nie jest żadne z tych miejsc, to gdzie on pracuje? W domu?
×