Jump to content

Poginacz

Forumowicze
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Skoro w niego ingeruje to znaczy, że ma - i to dużo, gdyż informacja, że pracujesz w trybie offline wyświetla się na chwilę przed błędem instalatora
 2. Mam to samo. Mogę dodać również, że mniej więcej w połowie instalacji wyświetla mi się informacja, że "Internet Explorer jest w trybie offline". Ja tryb offline wyłączam, a instalator go jakoś cały czas włącza i tu jest chyba przyczyna problemu. Najgorsze jest to, że nie wiem, jak to naprawić, by zainstalować.
 3. @RamzesXIII; Płyta "Świntuszenie"
 4. Koleś, "walę" Ci wielkiego "pokłona" za to, że tak ładnie napisane oraz za to, że Ci się chciało
 5. Witam, ze względu na to, że nie zdążyłem na promocję z Borderlands to stałem się już posiadaczem Worms: Reloaded i GORĄCO polecam tę grę wszystkim "wormsomaniakom" Na Steam można kupić pre-ordera (można już grać, jest "early access") za 13,49 ? (około 54 złotych) oraz zastanawiam się też nad Plain Sight - bardzo ciekawej grze za "psie pieniądze" (Cena? Troszkę ponad 7 złotych - 1,80?). Macie tu screena z Wormsów - niezwykle "ciekawego"
 6. Jako że jest to mój pierwszy wpis - witam A teraz przejdźmy do rzeczy: BORDERLANDS jest o 66% tańsze na Steamie! Za 10,19 ? (ponad 40 zł) możesz stać się posiadaczem podstawki, a każde DLC (w liczbie trzech) kosztuje 2,71 ? (około 11 zł). Jak chcesz się złożyć z trzema kumplami to mozecie skorzystać z opcji Four-pack (30,58? - troszeczkę więcej niż 120 zł, co daje ~30 zł za kopie). Ja osobiście chyba skorzystam i kupię samą podstawkę - ew. dokupię jakiegoś DLCka. [LINK]
 7. Gentlemen, u mnie w 3 klasie gimnazjum będzie Turbo Pascal, a w pierwszej i drugiej głównie algorytmy. Z tego, co się orientuję to te lekcje Turbo Pascala będą wprowadzeniem do C/C++ w liceum. Klasa z rozszerzoną inf.
×
×
 • Create New...