rogos97

Forumowicze
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O rogos97

 • Tytuł
  Hobbit

Sposób kontaktu

 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Akcja
 1. Po wpisaniu czegokolwiek w wyszukiwarce google, wynik wyszukiwania wygląda tak jak poniżej. Dzieje się tak tylko w przeglądarce "Opera". Jak można sobie z tym poradzić?
 2. Odznaczenie jednej z opcji w opjach folderów pomogło.
 3. Niestety ciągle nic nie zostaje zaznaczone.
 4. Gdy wchodzę do jakiegoś folderu i wcisnę np. literę "I", zamiast zaznaczyć program na owe "I", litera wpisuje się w pole wyszukiwania. Jak można to "przełączyć"?
 5. Nadal czekam.
 6. Już sporo czasu temu, napęd przestał czytać mi płyty DVD. Przestałem się tym przejmować, ale znowu zaczyna mnie to irytować. W "Komputerze" nie ma napędu DVD, chociaż właściwie jest ale jako CD, dlatego z płytami CD nie ma problemu. Wygląda to tak: Czym może być spowodowany ten "zanik" stacji DVD?
 7. Myślę, że to niemożliwe, ponieważ odtwarzałem te płyty bez problemu, ale do czasu. Napęd ma no nie wiem 4 lata?
 8. Wszystko było dobrze, aż nagle nie moge odtworzyć żadnej płyty. Problem dotyczy tylko płyt z CDA.
 9. Każdy, powtarzam każdy fan lub człowiek, który wie cokolwiek na temat wrestlingu wie, że jest on wyreżyserowany. Co do lądowania na księżycu ludzie raczej myślą, że wcale się nie odbyło. Nie jestem żadnym hate'rem, czytam CD-Action regularnie, ale rażą mnie głupie uwagi Polaków na temat wrestlingu.
 10. Cześć. Mam pytanie, a mianowicie nie wiem czy BO pójdzie na moim sprzęcie czyli: System Operacyjny: Windows XP Home Edition SP3 Procesor: AMD Athlon II X2 240 2.81 GHz Ram: 2 GB Karta graficzna: GF 9500GT Czekam na odpowiedzi i z góry dzięki. rogos97
 11. Cześć. Mam pytanie, a mianowicie nie wiem czy BO pójdzie na moim sprzęcie czyli: System Operacyjny: Windows XP Home Edition SP3 Procesor: AMD Athlon II X2 240 2.81 GHz Ram: 2 GB Karta graficzna: GF 9500GT Co o tym sądzicie? Jeśli czegś nie podałem to przepraszam. Z góry dzięki za każdą odpowiedź. rogos97