Jump to content

kip3R

Forumowicze
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About kip3R

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 09/15/1995

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. System to Windows Vista Home Premium 32 - bit, a przeładowanie eksploratora nic nie dało
 2. Wracam, bo mam kolejny problem. Otóż jak klikam prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji po jakiś 2 sekundach wyskakuje powiadomienie "Eksplorator Windows przestał działać" zamykam program i tak w kółko. Co z tym robić?
 3. No nic, chyba nie ma innej opcji zresztą i tak muszę wymienić obudowę.
 4. Witam. Jestem nieszczęśliwym posiadaczem laptopa Asus K50AB i stacja dysków DVD i nie czyta płyt DVD, ale CD już bez problemu i nie wiem czy to wina sterowników czy Deamon Toolsa czy innego badziewia, a sterowników fabrycznych zainstalować nie mogę, bo płyta ze sterami jest DVD Co tutaj możecie doradzić?
 5. No właśnie nie jestem pewien czy to nie jest właśnie problem złego odinstalowania sterowników, bo musiałem na chwilę wyłączyć kartę i wtedy mogłem przez przypadek usunąć sterowniki. -.- Ale sprawdzę jeszcze BIOS.
 6. Opcja wyłączona. A co do karty to jestem niemalże pewien, że karta siedzi stabilnie, bo nigdy nie był rozkręcany i rzadko jest przewożony, a dotychczas działało wszystko poprawnie.
 7. Witam. Od pewnego czasu borykam się z problem, mianowicie takim, że posiadam laptopa Asusa z Radeonem HD 4570 i jak już wspomniałem mam problem. Raz na co najmniej 2 tygodnie komputer sam mi usuwa karte z systemu. To znaczy, kiedy wchodzę do menadżera urządzeń i zamiast HD 4570 pokazuje HD 3200. Gdy instaluję fabryczne sterowniki, wszystko jako tako wraca do normy, ale w menadżerze jest i HD 4570 i HD 3200. Na dodatek nie mogę zaktualizować sterowników mimo, że ściągam do HD 4570, ale przy instalacji wyskakuje komunikat, że mam niewłaściwą kartę graficzną, by zainstalować te sterowniki. Cała sytuacja zaczyna mnie już męczyć, ale już nie mam pojęcia co mam robić.
 8. Już sprawa załatwiona. Usunąłem sterowniki i wgrałem fabryczne. I jest ok. Temat do zamknięcia
 9. Witam. Otóż posiadam laptopa z kartą graficzną ATI Radeon HD 4570. Cały problem polega na tym, że gdy włączam jakąkolwiek grę mam efekty rozciągania obiektów w grze i wsysania ich w postać. Chcąc zaktualizować kartę wyskakiwał komunikat, że używam nieobsługiwanej wersji sterownika karty graficznej. Zerknąłem w panelu sterowania okazuję się, że używam ATI Radeon HD 3200. Użycia ATI Catalyst nic nie dało. Co robić?
 10. kip3R

  Filmowe kaszanki

  Tak naprawdę najsłabszym filmem wszech czasów jest "The Room" reżysera (który jest jednocześnie scenarzystą, producentem i głównym aktorem) o imieniu Tommy Wiseau. Nie mam słów żeby to opisać, ale obejrzyjcie niżej wymienione filmiki, a zrozumiecie. - part 1 - part 2
 11. Siemasz. Jak w temacie. Mianowicie od 2 dni mam strasznie wkur......rzający problem z pulpitem. Mianowicie gdy włączam komputer wszystko jest OK, ale po 5 sekundach ikony znikają. Więc muszę wykonać bardzo prostą, lecz irytującą czynność (szczególnie przy tych cholernych zwisach systemu co się pojawiły razem z tymi znikającymi ikonami). Ta czynność polega na kliknięciu prawego przycisku myszy, przejście na widok i kliknięcie pokaż ikony pulpitu. Najciekawsze jest to, że muszę to robić dwa razy, gdyż komputer pokazuje, taki "ptaszek" czyli niby te ikony tam są. Ale jak są jak ich nie ma? Co z tym zrobić? Edit: Problem rozwiązany, do zamknięcia.
×
×
 • Create New...