Jump to content

lucaxl

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-5 Słaba

About lucaxl

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 01/15/1993

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 1. Też z tego korzystałem, Social club nie jest taki zły . Ale RDR i tak nie skończyłem, 99% z tego, co kojarzę, brakowało mi 4 bandytów, na których za nic w świecie nie mogłem trafić. Wracając do tematu, oby R* nie dyskryminowali przy 5-tce graczy singlowych wspomnianymi pierdołami.
 2. Wiecie panowie, że mam talent do wieszczenia? Wywieszczyłem zwycięstwo Hiszpanów w 2008, albo chociaż falę niepochlebnych opinii dla MW2( tak się zanudziłem, że gry nie ukończyłem). Myliłem się przy drugim Wiedźminie, o dziwo odniósł sukces. Tutaj - obawiam się - że [ciach] mega otwartego, społecznościowego( Fejsbuk?) sandboxa, a z klimatu czy fabuły jako takiej nic nie będzie. To takie "łał"( otwarte przestrzenie itp.) w pierwszej chwili, by w drugiej już człowieka mdliło. Mam nadzieję, że się myle, ale ... no nic, poczekamy, zobaczymy. Na forum nie używa się żadnych wulgaryzmów. - Bethezer
 3. A wiesz, to że ty wolisz elo-gangsta-rap, nie znaczy, że inni wolą to samo. Oczywiście wyrażasz tylko swoje zdanie, masz do tego pełne prawo. Ja dla przykładu gustuje w choppech z Lost and Damned( w postawkę nie grałem), a nie elo-afroamerykanach, których subkultura jest mi kompletnie obca. Ucieczka przed policją w konsolowym TLAD była bardzo przyjemna, nie wiem, czego się czepiasz. A strzelaniny - miodzio. Można tu mówić o realiźmie. @ Do panów, którzy chcą jeździć po wertepach - proponuję zakup gry wyścigowej.
 4. GTA 4 Lost and Damend Rulez. Oby piąteczka była jeszcze ciekawsza. Hej, chyba nie wierzycie, że będą zwierzęta? To byłaoby propagowanie znęcania się nad nimi. Hehe mam filmik, jak 'pingwin' wpada pod pociąg w Red Dead Redemption, skoro mowa o zwierzętach. No, siustra zakonna.
 5. lucaxl

  Religie

  Wypowiadał się tam pewnien religijny maniak, ale jak teraz kojarzę pod innym nickiem(na M...).
 6. lucaxl

  Religie

  Helmud, tyś się na Gram.pl wypowiadał. Oż cholera, jestem zgubiony! Na poważnie. Wracajac do dyskusji o ateiźmie, i moich poiglądów, których podobni nie umiałem zaargumentować, przedstawiam wam pana Dostojewskiego. Od sięgnął głębiej niż ja, i trafił w samo sedno. "Biesy", polecam.
 7. lucaxl

  Religie

  Nie podaje ci na tacy argumentów, musisz je w sobie rozważyć. Ale trzymajmy się tego, że jestem *gościem* nie mającym wiele to zaargumentowania . Zwisa mi to. Z teguły nie dyskutuję rzeczach tak błachych, tak oczywistych. Nie chce mi się wysilać - z tego powdu właśnie. EDIT: cytuję: "Hah, takie komentarze bawią mnie najbardziej. I co? Jestem ateistą, ale Twój komentarz - uwierz mi - bardziej mnie rozbawił niż zdenerwował? Pokazuje tylko jak płytka jest Twoja wiara. "Miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Ta..." A po czym wniosklujesz, że płytka jest moja wiara? Nie chodzę do kościoła, nie napisałem tego wcześniej? Nie modlę się. Po prostu wierzę. Zrezygnowałem z kultywowania tej religii. Została tylko wiara. Nie obrazam się, bo jak pisałem - zwisa mi ta dyskusja. Wy szerzej argumentujecie - Wam bardziej zalezy. Z całym szacunkiem.
 8. lucaxl

  Religie

  Za tego "gramatyka" przepraszam, nie przecztałem napisanego posta i jakoś tak wyszło. Ale: 1. Pisałem od religii chrześcijańskiej w Europie. O kościele, konkretniej rzecz ujmując. 2. Mieszam herbatę, a nie własne wypowiedzi. 3. Nie ma Boga - etyka to fikcja. Sumienie - wymysł. 4. Śmieje się tobie prosto w twarz, moderatorze. Skoro jeszcze dyskutujesz na ten temat... 5. Nie chcę ciągnac dalej tej dyskusji, dla mnie prawda jest oczywista. To chyba jest powód, dla którego nie argumentuję tego głębiej. To siedzi we wnie, mam takieś osobiste doświadczenia, czy odczucia, mi to wystarcza. Wam - widocznie nie. Są pewne inne wartości, które wyznaję, i to może wpływa na mój osąd. I nie - nie jestem zagorzałym katolikiem ani współczujacą istotą, w ramach wyjaśnienia.
 9. GTA Episodes Form LC - dlaczego misją od nowa zaczynam bez amunicji? Bez sensu. LBP. To była masakra.
 10. lucaxl

  Religie

  1.Odnosząc się do tematu - religia w tych czasach nie jest największym złem. Ona w tych czasach się nie liczy. Kościół w nic się nie miesza, kikogo do niczego nei zmusza, nie wiem, skąd ludzie biorą takie antypatie. 2.Bóg - istnieje. Po prostu nie wierzę, że od tak w wciagu zaledwie kilku tysięcy lat przepadkowe grupy atomów( czyt: ludzie) stworzyły i obaliły tyle cywilizacji, rozróżniły się językiem etc. 3.Jeżeli instnieją zjawiska paranormalne, istnieje też Bóg. Nigdy nie miałem co do tego wątpliości. Ale nie "klękam" przed nim. Jestem wolnym duchem. Obiecałem wczoraj co prawda, że pójdę do kościoła, jeżeli wyuleczy mnie z cholernej sraczki. O - irytuje mnie egzystencja. Chciałbym nie czuć, nie egzystować. 4. Jeżeli nie ma Boga - nie ma etyki. Sumienie to ruch atomów, a obawa to zdrętwienie mięsi, czy co? 5. Z ateistów śmieję się prosto w twarz.
 11. Zdecydowanie Warcraft 3. Grafika, fabuła, rozgrywka, to się nie starzeje.
 12. Prosta aczkolwiek denerwująca sprawa - gra zawiesza się o określonej dacie, tj. 551.4.25. Nie mogę przejść dalej, nie mam możliwości wczytania poprzednich sejwów, bo już ich nie mam ;> Reinstal nic nie pomógł, edycja daty w sejwie też nie za wiele. O co może chodzić? Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn
 13. Wyrosłem jako tako z grania, mam wiec na sprzedaż parę gazetek. Cena 4,50 zł za sztukę razem z grą. Zapraszam. 4,50 za sztukę Rainbow Six Vegas, Ninja Blade i inne hity!!! Podbijać wolno tylko raz na 7 dni - Aiden
×
×
 • Create New...