Jump to content

PSX93

Forumowicze
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PSX93

  1. 15 lat temu nie myślało się o forach i raczej byłem cichym graczem, ale i tak dość często wpadało się do znajomych pograć.. Stare dobre czasy, które już nigdy nie wrócą i teraz zostało kolekcjonowanie i niedzielne granie, jak tylko jest więcej czasu. PS. To fakt i mała jest teraz aktywność na forum.
  2. Witam. Od niedawna nabyłem polskie, premierowe wydanie GTA3 w Big Box i chciałbym skompletować cały zestaw. W związku z tym kupię oryginalny T-shirt, mapę i płytę z patchem, albo jak ktoś ma kompletną grę to kupie całość, jeśli nie uda się znaleźć tylko mapki i dodatkowej płytki. Szukam też w bardzo dobrym stanie kompletnego wydania GTA3 w Big Box na rynek niemiecki, więc zamieszczam zdjęcie jak to wyglądało i mogłem nabyć na allegro, ale jakoś przegapiłem i później obudziłem się za późno. PS. Zdjęcie zapożyczone z allegro.
  3. Witam wszystkich. Jestem graczem od prawie 20 lat i pierwszą styczność z grami, konsolami, do których mam największy sentyment to głównie pegasus psx, a dopiero później ps2. Od kilku lat kolekcjonuje wybrane przeze mnie serie gier, a tym bardziej wyłącznie wydania premierowe, no i też na peceta. Długo zwlekałem z rejestracją na tym forum, i ile wspomnień pozostało, gdy za młodego dostawało się parę groszy na gazetkę cda, psx extreme i Oficjalny Polski PlayStation 2 Magazyn. Niestety czasopisma nie przetrwały do dnia dzisiejszego i mam w planach odbudować kolekcję, choć będzie to trudne zadanie i może mi się jeszcze uda.
×
×
  • Create New...