Jump to content

Dandyl

Forumowicze
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Dandyl

 • Rank
  Goblin
  Goblin
 1. Nie mogę uwierzyć, że w końcu zrobili filmik o serii Dragon Age :)
 2. Nie widzę w tym poście z gram.pl niczego, czego wcześniej nie wiedziałem, ale może kogoś to zaciekawi: https://www.gram.pl/news/2021/01/25/poznalismy-glowna-lokacje-z-dragon-age-4-gra-zabierze-nas-do-nowej-krainy.shtml Solas jakiś do siebie niepodobny na tamtej grudniowej zajawce, ale CGI trailery już tak mają.
 3. Na muralu: po lewej Meredith (z DA2), po prawej Koryfeusz (z DA2 Legacy i DAI), na środku Solas, a te dwie postacie na górze... nie mam pojęcia. Może mają oznaczać dwie ostatnie plagi. Czy Tevinter nie wygląda dla was zbyt futurystycznie?
 4. Może. W każdym razie zaryzykuję, ale wstrzymam się do 'czarnego piątku'. @kin1313 To, że zaczynają rzucać nam jakieś okruchy pewnie znaczy, że niedługo poznamy tytuł. 4.12 to Dragon Age Day, a kilka dni później są The Game Awards, więc może wtedy.
 5. Warto kupić Dragon Age: Origins - Ultimate Edition na Steamie? Podobno do działania potrzeba też Origina, co jest w porządku, ale widziałem w sieci, że ktoś wspominał o jakichś problemach ze stabilnością. A może to były problemy z Inkwizycją.
 6. Skoro aktorzy głosowi już nagrywają swoje kwestie, to może produkcja gry jest na dalszym etapie niż sądziliśmy,
 7. Wszystko fajnie, tylko żeby to wypaliło. Bioware ma za co przepraszać i co udowadniać. Wygląda na to, ze Szara Straż szykuje swój triumfalny powrót po tym, co zrobiono z nimi w Inkwizycji. Dostaniemy też pewnie ten szkielet jako kompana. O ile się nie mylę to pewnie będzie jakiś czarownik z Nevarry. Ciekawe jest jeszcze zapewnienie, że tym razem nie będziemy mieli mocy (i jak tu walczyć z Solasem?), czyli zapewne, od zera do bohatera (podobnie jak z Hawkiem w DA2).
 8. Wygląda na to, że wracamy do mrocznej stylistyki znanej z Origins. Bardzo mnie to cieszy. Pokazaliby coś więcej, np. bohaterów albo miasta.
 9. Te plotki o remaku trylogii narobiły mi niezłego apetytu. Podobno całość ma zostać wydana na N7 Day, a to w listopadzie. Jest mowa o odświeżonej grafice, dodaniu wcześniej wyciętej zawartości i godzinach zupełnie nowej. Zobaczymy czy to się sprawdzi.
 10. Nowy sezon startuje 28 maja. Jeśli tylko poziom z poprzednich sezonów zostanie utrzymany, będzie bardzo dobrze.
 11. Widzę tutaj duży potencjał, a intryga i bohaterowie potrafili utrzymać moją uwagę. Elitę oglądało mi się przyjemnie, szkoda tylko, że finał był taki nijaki. Mam nadzieję, że drugi sezon to wynagrodzi. Więcej Carli, poproszę. Pod koniec była bardzo interesująca.
 12. Historia Andromedy została dopowiedziana za pomocą książki (po decyzji o niewydawaniu DLC). Jeśli tutaj dojdzie do najgorszego, to chciałbym żeby książka rozwinęła i zamknęła wątki Solasa, Qunari i Imperium Tevinter. Oczywiście nadal bardzo chcę zwiedzić północne Thedas - Forteca Weisshaupt Szarych Strażników budzi we mnie skojarzenia z Kaer Morhen, a Imperium pewnie będzie przypominało starożytny Rzym.
 13. Te półkola na tym wielkim okręgu. Jaki przypadek, że dwa są podświetlone, a pięć szarych. Siedem Dawnych Bogów: pięć Plag, pięć martwych Arcydemonów, dwa uśpione/nieskorumpowane/żywe smoki. Hmm... Myślę, że jest jakiś związek pomiędzy Dawnymi Bogami i bogami elfów. Prawdopodobne, że to jedno i to samo.
 14. Wygląda na to, że Joshua to niezły psychol. Takiego obrotu spraw, morderstwa i fartucha Dextera się nie spodziewałem. Jak nic będzie się mścił za matkę na Smurf. Aż mnie kusi obejrzeć film żeby nie czekać i zobaczyć jak to się wszystko skończy (choć między nim, a serialem jest podobno sporo rozbieżności). Teraz to nie jest jasne, ale myślę, że policja przekona Adriana żeby szpiegował Cody'ch za złagodzenie zarzutów za przemyt kokainy (ciekawe co na to Deran).
×
×
 • Create New...