Jump to content

Crimmers

Forumowicze
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Czy meshnet jest jedynym rozwiązaniem. Czy mogę się spodziewać dużej poprawy przy ewentualnej wymiana routera i karty sieciowej na takie o lepszym zasięgu?
  2. Witam wszystkich. Mam problem z zasięgiem sieci Wi-Fi w domu. Komputer którego użytkuję na co dzień posiada wpiętą kartę sieciową i jest podpięty do domowej sieci Wi-Fi. Jednakże sygnał musi pokonać 2 ściany, piętro i schody, siła sygnału badana na komórce programem "Wi-Fi Analyzer" wykazuje siłę sygnału na poziomie -70dBm. Przekłada się to na wysokie pingi i zaniżoną prędkość internetu. Niestety nie jestem w stanie podpiąć komputera kablem do routera, ani zmienić położenia jednego ani drugiego. W związku z tym chciałem się zapytać kogoś kto bardziej orientuje się w temacie jakie proponują sposoby na zwiększenie zasięgu sieci Wi-Fi w domu? Komputera używam głównie do gry i oglądania filmów w związku z tym zależy mi na stabilnym łączu. Moim routerem jest Orange Funbox 2.0 a moja karta sieciowa to EdiMax EW-7733UnD. Jestem gotów na ewentualną wymianę komponentów. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  3. A jak wyglądałby zestaw w tej cenie z SSD? I jak mocno spadłaby wydajność?
  4. Budżet na komputer: 3500 zł Części do kupienia: skrzynka BEZ dysku twardego Czy wliczyć system w cenę: NIE Zastosowanie komputera: Gry Preferowany sklep: morele.net Rozdzielczość posiadanego monitora: Full hd Czy sprzęt będzie podkręcany: nie Dodatkowe uwagi: czy przy tym budżecie opłaca się myśleć o SSD (jeśli tak to jakim?) czy lepiej zainwestować w lepsze komponenty
×
×
  • Create New...