Jump to content

sadpanda

Forumowicze
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sadpanda

 1. Pomoc techniczna Steam radzi: "Using Steam launch options to install retail games from disc: 1. Log in to Steam and click on Library. 2. Right-click on the game, select Delete local content, and confirm. 3. Insert the first disc into your computer. 4. Close Steam (Steam > Exit). 5. Press Windows Key + R to open Run 6. In the Run window type: C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E: Replace E: with the CD/DVD drive you are installing from if is not correct. Replace C:\Program Files\Steam if your Steam installation is not in the default location. 7. Press OK. Steam will launch and ask you to sign in if you do not have your password saved. Your installation should continue from the disc. " Problem jest taki, że to najwyraźniej działa tylko jeśli na płycie znajduje się jedna gra (na płytce CDA jest jeszcze Machinarium). Zmiana parametrów na C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:\pelne\Saints Row 2 nie pomogła. Jak się nie pojawi w miarę szybko jakieś rozwiązanie działające dla wszystkich (no dobra, dla mnie ;P) to napiszę do Steam Support i dam wam znać. EDIT Mam rozwiązanie: 1. Wkładamy płytkę z SR2 do napędu. 2. Jeśli mamy jakieś pliki instalacyjne SR2 w Steam Library to je kasujemy. 3. Wyłączamy Steam. 4. Tworzymy na twardym dysku obraz (np. w formacie .iso przy pomocy programu Nero albo Alcohol) z zawartością folderu pelne\Saints Row 2 z płytki. 5. Montujemy obraz przy pomocy np. Daemon Tools. Wciskamy Windows Key + R i wpisujemy: "C:\Program Files\Steam\Steam.exe" -install E:" Oczywiście pamiętamy żeby podać własną ścieżkę dostępu do Steam.exe i E: zamienić na literkę wirtualnego napędu, w którym zamontowany jest nasz obraz SR2. 6. Czekamy aż nam się Steam załaduje (lub logujemy się). 7. Pokazuje nam się okienko z postępem instalacji (zwracam uwagę na napis "Installing form disk...", ja mało nie anulowałem procesu, bo myślałem, że mi znowu ściąga; wyświetla też czas, znacznie krótszy od ściągania, 20-30min). 8. Profit!
 2. Szkoda. Jak nikt nie ma nic do dodania, to temat do zamknięcia.
 3. Czy istnieje możliwość zintegrowania ME z ostatniego numeru CDA z kontem Steam? Pytam, bo Dark Messiah się dało...
 4. Ale ME1 wyszedł na PC -.- Co do fanboyostwa: każdego można nazwać fanboyem. Ranking to coś subiektywnego, np. dla mnie punkty PC-ta zawsze będą dążyć do nieskończoności(potem "Przyjaciółka", Pegasus i długo długo nic ;P). Zresztą, konsola=komputer, tyko mniej wielofunkcyjny. Mac to też komputer. Same komputery dookoła. No masz ci los, to oznacza, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną, klanem. Więc uczmy się szanować zdanie innych i bądźmy dla siebie mili. PS: To kto jest Rysio? PS2: Taki ranking jest "Bez sęsu"
 5. Ja też chciałem z nudów zobaczyć tego Titan Questa. Na szczęście klucz do singla jest. Chociaż jak już usłyszałem o tym całym co-opie... No, nic. Przynajmniej tym razem nie tylko ja jestem poszkodowany! Hmm... A może by tak jakaś petycja do CDP od redaktorów i/lub graczy? Jakby do nich napisać (mam na myśli ludzi, nie automaty mailujące - tu przydaliby się redaktorzy, bo mają lepsze kontakty z CDP) to pewnie coś by zdziałali z tym problemem. Offtop: Taka reakcja na słowo na T mnie zadziwia (strach je napisać teraz), skoro w ostatnim CDA jest jak najbardziej pozytywna mowa o tym wynalazku (patrz fragment o serialu TV, który można pobrać za darmo tylko z T właśnie). BTW a Steam to nie jeden wielki klient T przypadkiem? <--- PYTANIE RETORYCZNE Tyle, że w tym wypadku chodziło o ściągniecie gry z sieci a to jest na tym forum nie mile widziane, a czasopismo a forum to dwa zupełnie inne światy [Cragir]
 6. Grę przeinstalowałem 3 razy, używam Avast! i próbowałem z wył. tez nie działa. Inna sprawa, że jak sciągnąłem z pewnej strony pewien plik i podmieniłem oryginalny .exe to gra się odpaliła ale tylko raz. Nawet jakby to dzałało to jednak granie na złamanym orginale to średnia przyjemność i trochę bezsens.
 7. Kupiłem CDA i chciałem pograć w Just Cause, ale nic z tego nie wyszło. Oto kolejność czynności jakie wykonałem: - zainstalowałem JC - zainstalowałem DirectX, który był w pakiecie z grą (Feb 2010) - odpaliłem grę i zmieniłem opcje grafiki. Gra powiedziała, żeby ją ponownie uruchomić. - próba ponownego uruchomienia nie powiodła się - odnalazłem konfigurator i przywróciłem ustawienia domyślne, gra nadal nie chciała się uruchomić - zrestartowałem WinXP - nie pomogło - zainstalowałem grę jeszcze raz, usuwając wcześniej zapisane ustwaienia - gra w ogóle się nie odpala, ba, wręcz nawet nie udaje, że próbuje się odpalić (w menadżerze zadań w procesach JustCause.exe się na chwilę nie pojawia) Czy ktoś jest wstanie mi pomóc? pl0x konfiguracja PeCeta: GeForce 8800 GTS 640MB 2GB RAM stery nVIDIA 197.45 DirectX Feb 2010 WinXP SP2
 8. Obek zatrzymał mnie na dłużej, niż Morek. W TES3 wkurzało mnie to bieganie po mapie. W TES4 można fast travel wyłączyć (mody mody i jescze raz mody: są nawet powozy i inne środki transportu do wynajęcia). Najbardziej to mi szkoda, że w Obku nie ma wilkołaków. Zabawa z Pierścieniem Hiercina (tak to się nazywało?) z Bloodmoon'a była przednia ( w ogóle Bloodmoon był majstersztykiem IMHO). Podobno TESV miał być w Skyrim. Piszę "miał być", bo ostatnio mówi się tylko o TES MMO, co mnie bardzo smuci. Dodanie multi, i to do tego jeszcze massively, zabije serię. Trochę MMO w świecie Nirn kusi, ale dla mnie wszystkie takie gry są płytkie. I jeszcze pewnie sobie 59.98$ miesięcznie zażyczą. Oczywiście gorzej będzie, jeżeli wypuszczą TES5 Cut Edition za xXx szmalu, a potem kilkanaście DLC, żeby dodać możliwość trzymania miecza albo pół mapy, bo z podstawki postanowiono wyciąć, jak to ostatnio modne. Eh, i znowu mi się sad zrobiło.
 9. Przegapiłeś jak w CDA była? Chyba nie mówisz, że na covera dali pirata? No a tak na poważnie: O reinstalce nie pomyślałem. Spróbuję, jak znajdę chwilę.
 10. Steel Panthers World at War było wymienione, ale jest jeszcze Steel Panthers Main Battle Tank: Brigade Command 1946-2020 (inna nazwa to po prostu WinSPMBT) jak się komuś znudziła II WŚ. Tylko, że w przeciwieństwie do SP:WaW gra zrobiona jest na silniku SP2 a nie SP3. I RTS S.W.I.N.E - walka pojazdów prowadzonych przez... mówiące z francuskim akcentem króliki i świnie (które mówią z kolei z niemieckim akcentem ).
 11. Gdy gram w DMC4, wyrzuca mnie na pulpit podczas cutscenek. Bez żadnego błędu/komunikatu. Dzieje się tak tylko na filmikach (czasami uda się obejżeć cały, albo wywala w innym momencie filmiku), w trakcie misji nigdy. Problem rozwiązałem tymczasowo pomijając je, ale oglądanie ich na YouTube nie jest wygodne. Do tego ostatnim razem skopało się tuż po pokonaniu Wielebnego jako Nero i mam już po prostu dosyć. Czy jest jakieś trwałe rozwiązanie tego problemu? Mój komp: Core2Duo EE4400 2GHz GF8800GTS 640MB 2x1GB RAM Windows XP SP3 Dx 9c
×
×
 • Create New...