Jump to content

PulkownikJakuszyn

Akademia CD-Action [GAMMA]
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About PulkownikJakuszyn

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 08/07/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Zainteresowania
  Prawo, polityka, piłka nożna, łamigłówki, zagadki, literatura fantasy, literatura faktu, publicystyka, kryminały, seriale (w szczególności kryminalne ;)), film, muzyka (hard rock, heavy metal).

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Bezsprzecznie - Championship Manager 01/02. Prócz CM, do monitora na wiele godzin przybiły mnie Batmany (Asylum, City i Origins), Morrowind, Diablo 1 i 2, FarCry oraz PES6.
 • Ulubiony gatunek gier
  Sportowe
 1. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  Wyniki, moim zdaniem, pewnie będą na głównej. W sumie w ogłoszeniu o konkursie była wzmianka, że najlepszą pracę redakcja zechce opublikować na stronie. Co do wypowiedzi Szepta, to generalnie się zgadzam. Sam robię w branży, że każdy termin jest terminem spóźnionym Co do konkursu i wyników, to zauważ, że my występujemy w roli fanów i chcemy jakiejś atencji ze strony naszych idoli
 2. PulkownikJakuszyn

  Wyjaśnienia "potrzebowane"

  @voda22 propsy za Włodzimierza Barszczyka w avatarze. Pitbull rządzi
 3. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  @up - Święte słowa. Nie miałem nigdy za wiele wspólnego ze sprawdzaniem cudzych wypocin, ale domniemywam, że jeśli w krótkim czasie musisz przebrnąć przez (zakładam) kilkaset prac, to i zapewne odbije się to na ich ocenie. Może być tak, że praca wybitna, sprawdzana jako przedostatnia, przy zachowanych ostatkach sił, może nagle zostać oceniona tylko jako bardzo dobra. A już całkowicie podpisuję się pod kwestią związaną, z tym, że inni redaktorzy mogli odciążyć Papkina i również dodać swoje spojrzenie na konkurs i poszczególne prace. Powtórzę się - Papkin, ja/my wszystko naprawdę rozumiem(-y), ale niesmak związany z brakiem informacji jednak pozostał.
 4. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  @Papkin - wszystko doskonale rozumiem. Mimo uwag, które wyraziłem powyżej, nie traktuj(-cie) tego jak jakiś konkretny wrzut czy hejtowanie. Nic z tych rzeczy. Znakiem obecnych czasów jest, że na wszystko brakuje czasu, szczególnie, gdy chce się prowadzić kilka kwestii naraz. Jedyne, co mnie w sumie jakoś najbardziej raziło ws. konkursu dot. Syndicate, to brak info "co, gdzie, jak i kiedy". Nie jestem typem osoby, która ma w zwyczaju najeżdżać wszystko i wszystkich "ot tak", bo nie czerpię z tego satysfakcji. Na CDA też nie mam zamiaru psioczyć, bo jesteście jednym z ważniejszych pism mojej młodości. Po dziś dzień wspominam zakup numeru z pełną wersją Wacków w nieistniejącym już, obskurnym kiosku w mojej mieścinie. Za dużo sentymentów, by bezpodstawnie po Was jeździć Niemniej, czekam na wyniki, choć nie tak niecierpliwie jak miesiąc temu Pozdrawiam!
 5. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  @MrYoshi - generalnie 100000% racja. Tylko, że jakbym ja prywatnie organizował jakikolwiek konkurs, to owszem mógłbym powoływać się na losowe wypadki. Prężnie działającej redakcji, największego pisma "growego" w Polsce, to trochę jednak nie przystoi, szczególnie w zakresie braku jakichkolwiek informacji w tej materii.
 6. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  @MrYoshi - każdy z nas doskonale rozumie kwestie, które podjąłeś w swoim poście. Tylko, że tu rzecz rozbija się o sposób potraktowania uczestników. Wpierw - zero jakiegokolwiek odzewu w sprawie co, gdzie, jak, kiedy i z kim. Dopiero jak Papkin wrócił z urlopu, to rzucił jakimś terminem. Po czym znowu posucha informacyjna, a termin (ten przedłużony) dawno przekroczony. Zakładam, że większość pragnie lojalnego potraktowania, oraz, że większość zaakceptowałaby od razu (tj. np. dzień po terminie składania prac) deklarację w stylu "wyniki za 2 miesiące". Pozostała nam masa domysłów w sprawie konkursu. Nie wiadomo kiedy będą wyniki, nie wiadomo kto sprawdza, nie wiadomo wg jakiego klucza (zapewne wedle upodobań). Jakiś niesmak jednak pozostaje. Pozdrawiam.
 7. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  @Sveniu - pełna racja. Zgadzam się w 100% i generalnie mam podobny punkt widzenia na sprawę. Z bartkiem i graczem również się zgadzam. Zauważcie, że dla osób biorących udział w konkursie, wymogi i terminy były wyśrubowane oraz sztywno i jasno określone. Ja z początku się łudziłem, że rozstrzygnięcie zapadanie w przeciągu tygodnia od zakończenia nadsyłania prac. Co do twierdzeń Svenia, jakoby cała inicjatywa Akademii przerosła redakcję, widzę rozwiązanie. Należałoby dopuścić do obron prac magisterskich kilku studentów, zaproponować im kontynuowanie nauki na studiach doktoranckich oraz powierzyć prowadzenie ćwiczeń Dodatkowo, niegłupim pomysłem było by wprowadzenie programu Erasmus
 8. PulkownikJakuszyn

  Praca konkursowa o Syndicate

  Troszkę (albo i dużo więcej niż troszkę) zakpiono z nas. Półtora miesiąca czekamy na wyniki, a o posty "przesuwające" termin ich ogłoszenia trzeba się dopraszać. Słabo. Bardzo słabo.
 9. Moje typy, to Batman: Arkham Asylum oraz Hirołsy 3. Zawsze jakoś lubiłem Batmana, ale tylko lubiłem. Nie wdawałem się w szczegóły związane z "mitologią" świata Gotham. Asylum wciągnęło mnie bardzo, bardzo mocno, a samo CDA zrobiło mi niedźwiedzią przysługę, bo zamiast uczyć się do egzaminów, to tłukłem niemiłosiernie w pierwszą część tej serii. Co więcej, ledwo po przejściu Asylum kupiłem Arkham City oraz Arkham Origins. Oj bardzo CDA pokrzyżowało mi plany związane z naukową aktywnością A co do gier z serii nietoperza - świetne scenariusze, bardzo ładna grafika, przystępny system walki, a w szczególności smaczki związane ze światem Batmana. Dzięki tej grze zacząłem edukować się w świecie Gotham (filmy, animacje, komiksy etc.). Co do Hirołsów, to zanim gra została dodana do 250 numeru CDA, ja NIGDY (wiem, że to wstyd) w nią nie grałem. Po zaliczeniu kilku scenariuszy, zaczynam rozumieć dlaczego ta produkcja jest uznawana za jedną z najlepszych gier w historii. Ładnie wykonana, z dobrą fabułą, a przy tym dość trudna i wymagająca używania szarych komórek. Tyle ode mnie Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
 10. PulkownikJakuszyn

  Ramy czasowe

  Podpinam się do zapytania kolegi SirK133, szczególnie w zakresie zniknięcia konkursu dot. podpisywania screenów. Akademia CDA to naprawdę [beeep]ista sprawa, ale przydałoby się uszczegółowienie pewnych newralgicznych kwestii. Pozdro, Pułkownik Jakuszyn
×