Jump to content

wolfingame

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wolfingame

 • Birthday 01/20/1987

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

626 profile views
 1. Jakby co gra na pewno ma jeszcze jakieś błędy. Nie mniej jest gotowa do pobrania. I jest całkowicie za darmo. Więc jeśli masz ochotę pograć w shootera 2d z widokiem z góry albo nudzi się i nie masz co robić - zagraj - https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter. Gra dostępna również w polskiej wersji językowej. Grę można rozpowszechniać jak się chce. Jeśli coś wam się w niej spodoba - napiszcie. Jeśli znajdziecie błędy - też dajcie znać. Wrzucam też link do filmu prezentującego rozgrywkę. Tzn 3 pierwsze misje. Tempo filmu zwiększone w wielu częściach żeby film był krótszy. Poza tym przepraszam, że się powtarzam ale chyba tak trzeba.
 2. Teraz można pobrać też całą wersję gry pod warunkiem dodania opinii (tu albo na stronie itcha ewentualnie wiadomośc prywatana). Grę można pobrać pod tym adresem: https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter
 3. Jakby co wersję demo można pobrać z http://wolfingame.com/stds/ ewentualnie z https://www.indiedb.com/games/simply-top-down-shooter. Wersja na system windows vista i dalej.
 4. Cześć jestem Paweł. Szukam ludzi do testowania gry. Gra to prosty top down shooter w 2d. Wciąż nad nim pracuję, ale można go już przejść w całości. Simply Top Down Shooter est dostępny na https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter. Zapraszam do pobierania, grania i oczywiście dania mi jakiegokolwiek feedbacku (prywatna wiadomość, mail na pawlo168@gmail.com, ewentualnie komentarz na stronie z grą). Pozdrawiam i czekam na pierwsze pasy. (Aha gra ma na pewno bugi więc byłbym wdzięczny za ich odnalezienie).
 5. Fishes - bubble attack - nowa minigierka mojej produkcji. Jeśli szukacie czegoś na krótką chwilę, żeby się odstresować wyluzować a przy tym i porywalizować zapraszam do wzięcia udziału w alpha testach. Gra dostępna na windowsa, androida i nie testowanego linuksa. Linki do downloadu dostępne są na stronie http://wolfingame.com/fishes-bubble-attack-alpha-release . Żeby nie spamować - jeśli chcecie możecie zostawić komentarz na http://wolfingame.com albo na stronie indiedb.
 6. wolfingame

  Quake Live

  Tak jak w tytule kto chętny na rozwalenie moich 4, lub waszych 4 literek w drobny maczek. Zapraszam. Gra działa obecnie na steamie a tam mam nick pracalic - więc proszę szukać po nim. Dziś będę o 20 więc jakby co to prosiłbym o wyszukanie i jakikolwiek kontakt - pozdrawiam.
 7. tworzenie gier to ciężka praca

×
×
 • Create New...