Jump to content

wolfingame

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About wolfingame

 • Birthday 01/20/1987

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://wolfingame.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Ciechanów i okolice
 • Zainteresowania
  gamedev

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Kinghts And Merchants, Heroes Might and Magic 3, Quake Live
 • Ulubiony gatunek gier
  Inne

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. wolfingame

  Simply Top Down Shooter - testy

  Jakby co gra na pewno ma jeszcze jakieś błędy. Nie mniej jest gotowa do pobrania. I jest całkowicie za darmo. Więc jeśli masz ochotę pograć w shootera 2d z widokiem z góry albo nudzi się i nie masz co robić - zagraj - https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter. Gra dostępna również w polskiej wersji językowej. Grę można rozpowszechniać jak się chce. Jeśli coś wam się w niej spodoba - napiszcie. Jeśli znajdziecie błędy - też dajcie znać. Wrzucam też link do filmu prezentującego rozgrywkę. Tzn 3 pierwsze misje. Tempo filmu zwiększone w wielu częściach żeby film był krótszy. Poza tym przepraszam, że się powtarzam ale chyba tak trzeba.
 2. wolfingame

  Simply Top Down Shooter - testy

  Teraz można pobrać też całą wersję gry pod warunkiem dodania opinii (tu albo na stronie itcha ewentualnie wiadomośc prywatana). Grę można pobrać pod tym adresem: https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter
 3. wolfingame

  Simply Top Down Shooter - testy

  Jakby co wersję demo można pobrać z http://wolfingame.com/stds/ ewentualnie z https://www.indiedb.com/games/simply-top-down-shooter. Wersja na system windows vista i dalej.
 4. wolfingame

  Simply Top Down Shooter - testy

  Cześć jestem Paweł. Szukam ludzi do testowania gry. Gra to prosty top down shooter w 2d. Wciąż nad nim pracuję, ale można go już przejść w całości. Simply Top Down Shooter est dostępny na https://wolfingame.itch.io/simply-top-down-shooter. Zapraszam do pobierania, grania i oczywiście dania mi jakiegokolwiek feedbacku (prywatna wiadomość, mail na pawlo168@gmail.com, ewentualnie komentarz na stronie z grą). Pozdrawiam i czekam na pierwsze pasy. (Aha gra ma na pewno bugi więc byłbym wdzięczny za ich odnalezienie).
 5. wolfingame

  Twórczość własna forumowiczów cz. 2

  Fishes - bubble attack - nowa minigierka mojej produkcji. Jeśli szukacie czegoś na krótką chwilę, żeby się odstresować wyluzować a przy tym i porywalizować zapraszam do wzięcia udziału w alpha testach. Gra dostępna na windowsa, androida i nie testowanego linuksa. Linki do downloadu dostępne są na stronie http://wolfingame.com/fishes-bubble-attack-alpha-release . Żeby nie spamować - jeśli chcecie możecie zostawić komentarz na http://wolfingame.com albo na stronie indiedb.
 6. wolfingame

  Quake Live

  Tak jak w tytule kto chętny na rozwalenie moich 4, lub waszych 4 literek w drobny maczek. Zapraszam. Gra działa obecnie na steamie a tam mam nick pracalic - więc proszę szukać po nim. Dziś będę o 20 więc jakby co to prosiłbym o wyszukanie i jakikolwiek kontakt - pozdrawiam.
 7. tworzenie gier to ciężka praca

×